Ostatné Domáce

Ako postupovať, keď si hľadáte v živote svoje stabilné miesto?

Ilustračné foto - Zdroj: Shutterstock

Každý z nás potrebuje pre svoje fungovanie niekoľko dôležitých vecí. Odborníci tomu hovoria hierarchia potrieb, z ktorých ak sa čo i len jedna uspokojí, pociťujeme ďalšiu. Do potreby bezpečia a istoty by sa dala zaradiť nutnosť vlastného bývania a s ním súvisiaceho získania trvalého alebo prechodného pobytu. My vám to v tomto smere môžeme trochu uľahčiť.

To najlepšie a hlavne moje sídlo

Nový domov vám síce nedarujeme a neposkytneme žiaľ ani strechu nad hlavou, no vieme vám zabezpečiť trvalý pobyt v Bratislave! Pýtate sa, ako je to možné, ak napríklad bývate na druhom konci republiky? Veľmi jednoducho.

Na získanie pobytu vám dnes stačí vyplniť len objednávkový formulár a po predložení potrebných dokumentov a splnení všetkých podmienok budete prihlásení na trvalý alebo prechodný pobyt na miestnom úrade v Bratislave.

Evidencia, ktorá vám poskytne niekoľko výhod

A nepotrebujete k tomu žiadne zbytočné a zdĺhavé vybavovanie. Obávať sa nemusíte ani vypovedania nájmu, pretože je vám služba poskytnutá priamym vlastníkom nehnuteľnosti.

Ak ste si v minulosti a možno v niektorých prípadoch ešte aj dnes chceli vybaviť prechodné bydlisko, minimálne jeho čisto evidenčný charakter, súhlas vlastníka nehnuteľnosti bol potrebný. Možno ste len odcestovali za lepšie platenou prácou a potrebovali niekde v určitom časovom horizonte bývať, no nemohli pritom využívať práva občana mesta. Komfort z bývania predsa zvyšujú aj služby, na ktoré máte vďaka prihlásenému pobytu oprávnenie.

Prístup detí do škôl alebo škôlok, zdravotná starostlivosť, výhodnejšie ceny v mestskej hromadnej doprave, parkovanie a iné. Bez súhlasu a potvrdenia to ale nebolo možné. Neplatí to, keď sa rozhodnete využiť služby prechodného pobytu.

Ponuka, ktorá sa neodmieta

A to hlavne v prípadoch, ak už nemáte inú možnosť a neviete si s hľadaním toho správneho miesta poradiť. Mojesidlo.sk vám ponúka online evidenciu doručenej pošty a pokiaľ neviete presne čo to  pre vás znamená, čítajte ďalej.

Viac ako 2700 spokojných klientov je zárukou stability

Komfort pri riadení všetkej doručenej korešpondencie, ktorá vám príde na vašu novú adresu v Bratislave. Chcete vedieť o zásielke ešte viac? Pre vás ju odvážime, odfotíme alebo naskenujeme. Všetko, tak, ako vám to bude vyhovovať. S označenou poštovou schránkou a trvalým pobytom v  Bratislave vám neunikne žiadny oznam, pretože máte nastavenú SMS notifikáciu a uvedený e-mail, v ktorom ste prehľadne informovaní. Vyskúšajte, aké je bývanie s takýmto sídlom jednoduché, rýchle a flexibilné.