Regióny Žilina Top

AKTUÁLNE FOTO Auto malo zraziť CHLAPCA! Tvoria sa obrovské kolóny: Zasahujú záchranné zložky aj POLÍCIA

Ilustračné foto: ZDROJ: archív zoznam.sk

LIETAVSKÁ LÚČKA – Vodiči sa musia v týchto chvíľach pripraviť na kolóny, ktoré sa tvoria na konci Lietavskej Lúčky v smere na Žilinu. Na mieste dopravnej nehody zasahujú záchranné zložky i polícia.

aktualizácia 19: 00 h – Podľa informácií vodičov by už mal byť daný úsek plne prejazdný.

Ako informuje portál zilinak.sk, hlásenie o dopravnej nehode so zranením na ceste číslo I/64 v obci Lietavská Lúčka prijalo aj operačné stredisko Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Žiline, ktoré na miesto udalosti vyslalo celkovo 6 príslušníkov žilinskej hasičskej stanice s dvoma kusmi hasičskej techniky.

Podľa prvotných informácií malo na tomto mieste zraziť auto mladého chlapca. “Auto zrazilo asi 15 – ročného chlapca. Stal sa zázrak a má len ľahké zranenia. Všetko dobre dopadlo,” píšu ľudia na sociálnej sieti.

Pri kolízii osobného motorového vozidla s chodcom zasahujú záchranné a bezpečnostné zložky, pričom treba rátať aj so zdržaním v blízkosti nehody. Premávka je podľa informácií motoristov v jednom pruhu obmedzená, polícia púšťa vodičov striedavo. Kolóny sa preto tvoria v oboch smeroch, ale aj na iných miestach. Aktuálne si postojíte už aj na Rajeckej, či pri Váhostave.

Litavská Lúčka
FOTO: Lietavská Lúčka, ZDROJ: FB Dopravný servis Žilina/Miško Kaník