AKTUÁLNE FOTO BOMBOVÁ HROZBA Polícia zasahuje po celom Slovensku! Vieme viac

SLOVENSKO – Aktuálne je na súdoch opäť nahlásená bomba. Polícia objekty a hlásenie preveruje. Informáciu pre nás potvrdila hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre Jana Šinková.

Aktualizované 15:17 – Bomby na súdoch v Trnavskom kraji sa nepotvrdili. “Policajti vykonali prehliadky budov všetkých okresných súdov v Trnavskom kraji a prehliadku budovy Krajského súdu v Trnave, boli nápomocní aj pri evakuácii občanov. V tomto čase už všetky súdy pracujú v plnom režime,” píše trnavská polícia na sociálnej sieti.

Polícia zasahovala na všetkých súdoch

Nahlasovateľ bomby neuviedol, o ktorý súd ide, takže sa aj tentoraz prehľadávajú všetky. Polícia aktuálne zasahuje aj na nitrianskom súde, ktorý evakuujú. “Potvrdzujem, že je na súde nahlásená bomba, ale hlásenie je bez špecifikácie miesta, čiže platí na celom území Slovenska,” popísala situáciu hovorkyňa pre Regióny.sk.

Hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (PZ) v Trnave Michaela Ulehlová priblížila, že z linky 112 bolo nahlásené na operačné stredisko Krajského riaditeľstva PZ v Trnave, že “na súde je bomba”. Podotkla, že polícia robí všetky opatrenia súvisiace s preverením bezpečnostnej situácie na súdoch.

Polícia pre bombovú hrozbu opáskovala ulicu pri súde v Nitre. Zdroj: FB/Dopravný servis

Správu budeme aktualizovať.

Viac o téme: aktualizované, bombová hrozba, polícia, súdy

Súvisiace články