Regióny Detva Top

AKTUÁLNE Hudobná scéna plače: Práve ju opustil MUZIKANT, ktorý sa zapísal do sŕdc mnohým fanúšikom

sviečka, úmrtie, smrť
Ilustračné foto. ZDROJ: zoznam.sk

DETVA – Hudobná scéna prišla o znamenitého muzikanta, ktorý priniesol dobrú náladu na svadobných hostinách, slávnostných plesoch či iných významných udalostiach a príjemných posedeniach. O smrti hudobníka Ivana Krokoša informovali členovia samotnej kapely Detva Band ešte deň v jeho smrti. Smúti za ním jeho rodina, známi, priatelia ale i fanúšikovia.

 

 

V piatok 05. mája 2023 zomrel člen hudobnej kapely Detva Band – Ivan Krokoš, pričom o tom informovali samotní členovia kapely.

Ivan Krokoš začal svoju hudobnú kariéru v mladom veku, kedy bol členom rôznych študentských kapiel. Dlhšie pôsobenie mál v kapele SEXTET a DH Detva, až kým sa nestal stálym členom kapely Detva Band, v ktorej bol vokalistom a hral na tenorsaxofón. Kapela so svojím playlistom zabáva ľudí na svadobných hostinách, slávnostných plesoch či iných významných udalostiach a príjemných posedeniach, pričom ich hudobný repertoár je naozaj veľmi pestrý a neustále ho dopĺňajú. Strata jedného člena kapelu veľmi zasiahne. Viac sa o kapele dočítane na ich webovej stránke.