Regióny Trenčín Top

FOTO Požiar obchodného domu! Hlásili zranených, budovu museli EVAKUOVAŤ

FOTO: ZDROJ: FB/Polícia SR - Trenčiansky kraj
Požiar v Trenčianskych Tepliciach sa už podarilo uhasiť. ZDROJ: FB/Polícia Trenčiansky kraj

TRENČIANSKE TEPLICE – Len pred niekoľkými minútami bol v Obchodnom dome Amadeus v Trenčianskych Tepliciach nahlásený požiar. Ako prvý o tom informoval portál Impulz.press.

 

Aktualizované 19:15

Požiar sa podarilo uhasiť. Z budovy bolo evakuovaných cca 100 osôb. Predbežne bola škoda vyčíslená na 150.000 €,” informuje polícia.

Aktualizované 15:50

Na mieste udalosti sú s ostatnými záchrannými zložkami i policajti, ktorí zasahujú pri požiari kancelárskych priestorov. Podľa prvotných informácií trenčianskej krajskej polície by mali byť ľahko zranené dve osoby, ktoré sa nadýchali splodín. Budova, v ktorej požiar vypukol bola evakuovaná. Záchranné zložky vykonávajú všetko potrebné k tomu, aby došlo k čo najmenším škodám na majetku. Pri požiari zasahujú už i hasiči z Dubnice nad Váhom, Považskej Bystrice so siedmimi kusmi hasičskej techniky.

Galéria
FOTO: ZDROJ: FB/Polícia SR - Trenčiansky kraj
FOTO: ZDROJ: FB/Polícia SR – Trenčiansky kraj
FOTO: ZDROJ: FB/Polícia SR - Trenčiansky kraj
FOTO: ZDROJ: FB/Polícia SR – Trenčiansky kraj
navigate_before
navigate_next

Na miesto udalosti boli ihneď privolaní príslušníci Hasičského a záchranného zboru SR, Hasičskej stanice Trenčín s minimálne dvoma kusmi hasičskej techniky. Podľa aktuálnych informácií na miesto smerujú aj dobrovoľní hasiči z okolia. Čo je príčinou požiaru, zatiaľ známe nie je.

Správu budeme aktualizovať.