Regióny Bratislava Senec Top

AKTUÁLNE Tragédia v Ivanke pri Dunaji! Neznáma osoba mala skočiť pod vlak, rušňovodič nemal šancu

Aktuálne, aktuálna správa, mimoriadne, práve sa deje
Ilustračná foto. Zdroj: zregionu.sk

IVANKA PRI DUNAJI – Len včera sme vás informovali o úmrtí ženy, ktorú, žiaľ, zrazil vlak. Dnes došlo k ďalšej obrovskej tragédii na vlakovej stanici v blízkosti Ivanky pri Dunaji. Neznáma osoba tesne pred stanicou skočila pod vlak. Vodič už nedokázal zrážke zabrániť.

 

K obrovskej tragédii došlo dnes približne o 10. hodine, kedy neznáma osoba skočila pod vlak, a to tesne pred vlakovou stanicou Ivanka pri Dunaji. Vodič vlaku už, žiaľ, nestihol zareagovať a do osoby narazil. Nehoda sa jej stala osudnou a zraneniam, ktoré utrpela, podľahla.

“Vyšetrovaním bližších okolností tohto prípadu sa zaoberajú policajti odboru Železničnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave. Viac informácií poskytneme, keď to situácia umožní,” poznamenali bratislavskí policajti.

Len včera na železniciach vyhasol život ženy

Tragédia so smutným koncom sa na našich tratiach odohrala aj počas uplynulého víkendu. Rýchlik smerujúci v nedeľu ráno z Bratislavy do Košíc mal viac ako dvojhodinové meškanie. Dôvodom bola nehodová udalosť. Železničná spoločnosť Slovensko o tom informovala na sociálnej sieti. “Došlo k zrazeniu a usmrteniu osoby ženského pohlavia na vjazde do železničnej stanice Pezinok,” ozrejmil dôvod meškania rýchlika hovorca ZSSK Tomáš Kováč. Ide o rýchlik R 603.