AKTUÁLNE Veľký operátor hlási ĎALŠÍ VÝPADOK: Internet a televízia nepôjde v MNOHÝCH obciach!

BRATISLAVA – Mnohí Slováci sa nepotešia. Odstávku internetu a televízie vo viacerých lokalitách plánuje najväčší operátor na Slovensku, Orange. Odstávka bude trvať niekoľko hodín počas dňa a nastane v strede pracovného týždňa.

Jeden z najväčších operátorov na Slovensku, spoločnosť Orange, ohlásila svojim klientom, že plánuje niekoľkohodinovú odstávku svojich služieb. Dôvodom sú plánované práce na strane spoločnosti Slovak Telekom, a.s., ktoré sa majú uskutočniť 31. októbra a 2. novembra 2023.

Operátor oznamuje, že odstavená bude preto služba Orange Doma. Zákazníci si teda nebudú môcť zapnúť televíziu a ani internet a to niekoľko hodín v strede pracovného týždňa. Služby nebudú dostupné pre obyvateľov v nasledujúcich lokalitách a časoch:

31.10.2023 v čase medzi 6:30 – 15:30 v trvaní 540 minút v lokalite Turček

2.11.2023 v čase medzi 7:30 – 14:30 v trvaní 420 minút v lokalitách Ružomberok, ulice Čutkovská, Klačno, Liptovská, Mlynská, Na Pruty, Nová Hrboltová, Potočná, Priehrada, Sadová, Smreková, Za celulózkou, Žilinská cesta.

Operátor Orange zároveň upozorňuje svojich klientov, že ak po ukončení výpadku služby naďalej nebudú fungovať, je potrebné reštartovať si svoje zariadenie.

Viac o téme: internet, odstávka, Orange, televízia

Súvisiace články