Regióny Bratislava Trnava Trenčín Nitra Žilina Banská Bystrica Prešov Košice Top

AKTUÁLNE Veľký reťazec z predaja SŤAHUJE jednu z NAJOBĽÚBENEJŠÍCH potravín! Hrozí ZDRAVOTNÉ riziko: Nejedzte ju, vrátia vám PENIAZE

Ilustračné foto. Zdroj: Unsplash

SLOVENSKO – Obchodný reťazec Billa zo svojich predajní na Slovensku stiahol nebezpečný šalát. V obale sa totiž našiel cudzí predmet. Predajca zaň zákazníkom, ktorí si ho kúpili, vráti peniaze v plnej výške.

Ide o produkt s označením BILLA Easy – Caesar šalát 210g. Ako upozorňuje reťazec, “nemožno totiž vylúčiť potenciálne zdravotné riziko, nakoľko bol v obale nájdený cudzí predmet.”  Z predaja preto stiahla produkty s dátumom spotreby 17.5.2024, sarža L:0319241, a s dátumom spotreby 13.5.2024, šarža L:0618241.

Zdroj: billa.sk

“Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti. K informovaniu a nadväzným krokom sme pristúpili bezodkladne po získaní daných informácií. Zároveň robíme všetky potrebné kroky, aby sme zistili dôvod pochybenia u dodávateľa a aby sme sa do budúcnosti vyhli s tým spojeným nepríjemnostiam,” uviedla Billa.

Ako dodala, zákazníci môžu zakúpený tovar vrátiť v ktorejkoľvek predajni Billa aj bez pokladničného dokladu, pričom peniaze im budú vrátané v plnej výške.