Regióny Bratislava Prešov Košice Top

AKTUÁLNE Vodiči, POZOR: Veľké OBMEDZENIA dopravy po celom Slovensku!

Ilustračné foto: ZDROJ: archív zoznam.sk
Ilustračné foto: ZDROJ: archív zoznam.sk

Bratislava – Ak sa cez víkend vydávate na cesty, zbystrite pozornosť. Polícia upozorňuje na viaceré dopravné obmedzenia v rôznych regiónoch Slovenska. Dôvodmi sú bežecké podujatie, údržba tunelov aj motoristické preteky.

 

V nedeľu (16. apríla) sa uskutoční už 75. ročník Národného behu Devín – Bratislava, policajti budú počas tohto podujatia zabezpečovať riadenie cestnej premávky, uzavretie ulíc po trase behu a taktiež bezpečnosť bežcov.

Uzatvorené budú tieto cesty:

  • – 15 – 13.00 hod – Rázusovo a Vajanského nábrežie (úsek Nový most – Šafárikovo námestie)
  • – 08.00 – cca 12.00 hod – Devínska cesta, Kremeľská ulica, cesta Devínska Nová Ves – Devín
  • – 30 – 11.00 hod – Komunikácie v obci Devín
  • – 15 – 13.00 hod – Mostová ulica
  • – 45 – cca 12.00 hod – Botanická ulica (úsek Riviéra – Nový most) v smere do centra, Nábrežie arm. gen. Ľ. Svobodu v smere do centra.

 

Z dôvodu plánovanej realizácie údržby je vykonávaná úplná uzávierka diaľnice D1 v úseku Levoča – Spišské Podhradie vrátane tunela Šibenik, v termíne:

  • – D1 Spišské Podhradie – Levoča ( smer Poprad ) vrátane ľavej tunelovej rúry tunela Šibenik – od piatka 14. apríla 22.00 hod. do nedele 16. apríla 09.00 hod.
  • – D1 Levoča – Spišské Podhradie ( smer Prešov ) vrátane pravej tunelovej rúry tunela Šibenik – od soboty 15. apríla 00.00 hod do nedele 16. apríla 10.00 hod.

Obchádzková trasa vedie po ceste I/18 od okružnej križovatky Spišské Podhradie po okružnú križovatku na privádzači D1 Levoča.

 

Bratislavskí dopravní policajti upozorňujú vodičov na dopravné obmedzenia v súvislosti so servisnou uzávierkou tunela Sitina, v tomto čase:

  • – v noci zo soboty 15. apríla na nedeľu 16. apríla v čase od 22.00 hod – 10.00 hod.

 

V centre Sečoviec je dnes (15. apríla) úplne uzatvorené námestie Sv. Cyrila a Metoda ako aj úsek Sečovce – Bačkov. Ako informuje Zelená vlna, dôvodom sú motoristické preteky. Obmedzenie potrvá asi do 19.00 hod.