Regióny Bratislava Trenčín Nitra Nové Mesto nad Váhom Top

DESIVÁ ZÁHADA Dominiku (33) našli ZAKRVAVENÚ v podchode: Mala ísť na OSLAVU, teraz BOJUJE o život! RODINA chce vedieť, čo sa stalo

Zdroj: Facebook, FB/Polícia SR (ilustračné)

NOVÉ MESTO NAD VÁHOM – Desivé momenty prežila 33-ročna Dominika, ktorá posledný aprílový deň skončila v nemocnici s vážnymi zraneniami celého tela a najmä hlavy. Podľa doterajších informácií mala spadnúť z nadjazdu v Novom Meste nad Váhom a následne ju polícia mala nájsť celú zakrvavenú v podchode. Okolo celého prípadu sa však vznáša mrak záhadnosti, keďže nikto netuší, čo sa vlastne mladej žene stalo.

Dominika, ktorá študuje na filozofickej fakulte v Nitre, mala ísť z Bratislavy do Nového Mesta nad Váhom na oslavu kamaráta, kam ju doviezol manžel. Podľa informácii Nového Času sa mala na sídlisku zdržať u kamaráta v byte len niekoľko minút. Následne obaja išli do obchodného centra, kde sa stopa po mladej žene končí. „Vraj mali ísť do fľaškomatu a potom Dominika odišla. Ten kamarát si myslel, že išla na vlak,“ opisuje pre portál jej sestra Sarah chvíle, keď už Dominiky nebolo. Následne mala byť podľa svedkov videná v bare a potom už o nej nik nevedel.

Polícia ju neskôr našla zakrvavenú a nevládnu v podchode v Novom Meste nad Váhom. „Má opuch mozgu, krvácanie, má za sebou dve operácie hlavy. Má polámané stavce, rebrá, odtrhnutú slezinu i prepichnuté pľúca. Je to veľmi vážne,“ potvrdila sestra Sarah pre Nový čas.

Záhadné okolnosti

Po tom, čo sa im Dominika prestala ozývať, sa je snažili dovolať celé dva dni. „Ja som jej v stredu posielala správu a ona ju mala o deň neskôr videnú. To už ale nemohla vidieť, keďže bola v nemocnici,“ hovorí sestra s tým, že Dominika nemala pri sebe žiadne doklady a zmizol jej aj telefón. “Vážne sme sa však začali znepokojovať až vo štvrtok, kedy už manžel mojej sestry a môj syn išli na políciu nahlásiť jej nezvestnosť” opisujú desivé momenty príbuzní. O pár hodín však už mladá žena bojovala o život. Čo všetko sa však stalo predtým je záhada.

Ako píše portál, Dominiku krátko pred tragickým okamihom zachytili kamery. Na záznamoch vidieť, ako žena ide podchodom. Potáca sa. Následne vyjde z podchodu na nadjazd, kde sa snaží zastaviť si auto. Žiaľ, zábradlie jej nedovoľovalo vyjsť na cestu. Rodina vylúčila možnosť, že by išlo o neúspešný pokus o samovraždu. Neverí, že by mali také vážne zranenia po celom tele, aj keď sa most nachádza vo výške šiestich metrov nad cestou.