Regióny Bratislava Trnava Trenčín Nitra Žilina Banská Bystrica Prešov Košice

Dvíhaj kotvy a poď sa baviť – tá najlepšia zábava s MyBeat a gločkom pokračuje

Leto na Dunaji prináša všetkým fanúšikom elektronickej muziky už tretiu MyBeat plavbu. Na lodi Harmónia môžeš zažiť perfektné hudobné sety, skvelú atmosféru a ten správny letný feeling aj vďaka najnovšiemu gloTM.

Leto je čas hudobných festivalov, relaxu a zábavy s priateľmi. Esenciou toho všetkého a navyše v atraktívnom prostredí lode plaviacej sa po Dunaji je ďalšie pokračovanie populárnych 5-hodinových plavieb s obľúbenými DJ´s. Najnovšie nás čaká housová klasika alebo House Classics Edition. Predstavia sa nielen zakladatelia MyBeat plavby – Martin Cehelský, Drahosh a Elsy, ale aj ich hostia. Pozvanie prijali Paulo Mewini a rezident klubu Ministry of Fun  – Mustee.

Príď osláviť leto na ďalšiu z výnimočných plavieb – len ty a tie správne beaty. Bav sa s priateľmi, užívaj si hudbu a to všetko si dopraj na maximum vďaka nadupanému gloTM  najnovšej generácie. A či sa rozhodneš pre tabakové náplne alebo tie alternatívne s radou rôznych príchutí od mentolu až po tropické ovocie pamätaj stále na to, že vďaka novej technológii zahrievania HeatBoostTM  bude tvoje gločko pripravené na prvý hudobný set skôr, ako DJ´S.

Galéria
navigate_before
navigate_next