FOTO BRUTÁLNA ZRÁŽKA Andrej (†35) sa už domov NEVRÁTIL! Jeho auto bolo úplne ZNIČENÉ: Čo sa stalo? Desivé DETAILY tragédie

RAJČANY – Na ceste pri zrážke s kamiónom vyhasol život ďalšieho mladého muža. Nehoda s tragickým koncom sa stala v okrese Topoľčany. Andrej (†35) sa už domov k rodine nevrátil. Jeho auto skončilo úplne zdemolované.

Tragická nehoda sa stala na ceste za obcou Rajčany v pondelok popoludní (10. júna). „Vodič vozidla Volkswagen Bora pravdepodobne prešiel do protismeru, kde sa čelne zrazil s nákladným vozidlom,“ uviedla nitrianska polícia.

Vodič kamióna sa pri dopravnej nehode nezranil. Na mieste bola vykonaná dychová skúška u kamionistu skončila s negatívnym výsledkom. „Okolnosti, miera zavinenia a presná príčina dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania topoľčianskej dopravnej polície,“ informovala polícia.

ZDROJ: FB/Polícia SR – Nitriansky kraj

Zradná cesta

Pri nehode skončilo osobné vozidlo úplne zdemolované. Na mieste zasahovali všetky záchranné zložky, aj leteckí záchranári.

Na mieste zasahovala helikoptéra. Zdroj: Facebook

Daný úsek cesty je podľa miestnych zradný. „Chodím tadiaľ každý deň a minule som tiež mala na malé, keď išli oproti dva kamióny. Mali medzi sebou minimálnu medzeru a jeden ,,super vodič” sa rozhodol ich obiehať. Mal veľké šťastie, že sa stihol zaradiť do tej medzery. Inak by bolo po nás,“ uviedla Simona.

ZDROJ: FB/Polícia SR – Nitriansky kraj

Andrej sa už domov nevrátil

Pri dopravnej nehode utrpel Andrej veľmi vážne zranenia. Podľahol im priamo na mieste vo veku len 35 rokov. „Prípadné požitie alkoholu, alebo inej návykovej látky bude u nebohého vodiča zisťované pri pitve,“ priblížila polícia.

Andrej bude neskutočne chýbať svojim blízkym. „R.I.P môj starý priateľ. Prosím, všetci buďte opatrní! Dnes sme stratili dobrého človeka,“ uviedol s hlbokým smútkom Ľudovít. Za Andrejom smúti aj jeho spolužiačka Janka. „Odpočívaj v pokoji Andrej,“ napísala so zármutkom.

ZDROJ: FB/Polícia SR – Nitriansky kraj

Viac o téme: dopravná nehoda, kamión, tragédia

Súvisiace články