Regióny Bratislava Top

FOTO ĎALŠIA brutálna vražda SLOVÁKA v zahraničí! Muža našli bez hlavy a rúk: Policajti žiadajú o pomoc pri identifikácii

Ilustračná foto. ZDROJ: Unsplash.com/Hassan Rafhaan

BRATISLAVA – Nedávno sme vás informovali o brutálnej vražde  Slováka v Českej republike a je tu ďalší prípad. K desivej vražde malo dôjsť v roku 2021 vo Švédsku. Policajtom sa teraz podarilo získať základné informácie a snažia sa zistiť, kto vlastne záhadný mŕtvy muž je. Naša polícia sa nazdáva, že by sa mohlo jednať o Slováka, preto pomáhajú s pátraním. 

 

Brutalita, aká nemá obdobu. Len včera sme vás informovali o chladnokrvnej vražde Vladimíra L.. Jeho telo našli českí policajti v rieke Berounka. Objavili len torzo bez hlavy a genitálií. Zvyšky, ktoré našli boli naviac zohavené hlbokými ranami a vyrezanými značkami, či dokonca ornamentami. Viac o tomto prípade v našom článku.


Desivá VRAŽDA Slováka! Jeho TELO našli v rieke bez hlavy: Ďalšie DETAILY šokujú


O ďalšej brutálnej vražde informujú slovenskí policajti dnes. K nej malo dôjsť vo Švédsku, a to 20.9. 2021 a telo sa podarilo nájsť až 9.10. 2021 v obci Boras. Nájdené ostatky boli bez hlavy a rúk. Hoci sa švédska polícia snažila odhaliť identitu záhadného muža, dodnes sa im ho nepodarilo presne identifikovať. Predpokladajú, že by sa malo jednať o Európana.

Slovenská polícia sa dokonca nazdáva, že vo Švédsku mohli brutálne zavraždiť Slováka. “Na základe expertízneho skúmania švédska polícia zistila, ako mal muž vyzerať: stredný vek, výška 166-175 cm, veľkosť chodidla: 36,” poznamenali muži zákona. Pri vyšetrovaní zatiaľ nepomohla ani DNA, “keďže porovnávanie DNA obete vraždy, ani ďalšie analýzy získaných poznatkov v policajných databázach nepriniesli žiadne výsledky, švédska polícia sa obrátila na súkromnú spoločnosť, ktorá na základe DNA vypracovala približnú podobu muža,” uzavrela polícia. Ľudí teraz prosia o pomoc s identifikáciou.

Zavraždili vo Švédsku Slováka? ZDROJ: FB/ Polícia Slovenskej republiky