Župné voľby Top

FOTO Frešo zachránený od hanby: Neuveríte, kto financuje jeho kampaň

BRATISLAVA – Tajomstvo odhalené! Kandidát na bratislavského župana Jozef Uhler vie, kto financuje jeho súpera Pavla Freša. Ako napísal v humornom príspevku na Facebooku, je to on sám.

„Frešo má polepy na autobusoch, má sponzorovaný Facebook, má vytlačené veľkoformátové noviny na kvalitnom papieri, má štyri veľké kampaňové akváriá v kraji, ktoré sú inštalované za pomoci ťažkej techniky,” uviedol Uhler a a dodal, že Frešo popri tom ešte kritizuje ostatných kandidátov, že to vraj preháňajú.

Financujem ho ja!

Uhler pokračoval s humorom – rozhodol sa, že zverejní skutočnú pravdu. „Za financovaním Frešovej kampane stojím ja ?,” napísal a vysvetľuje, že keďže mu na transparentnom účte svietilo -1.71€, rozhodol sa, že mu túto sumu daruje aj s pekným odkazom.

„Jediným pohybom na jeho transparentnom účte bol poplatok za vedenie účtu. Som teda jediným darcom, ktorý Freša zachránil pred hanbou, že si neplatí ani poplatky za vedenie účtu. Pretože na jeho mimoriadne transparentnom účte nie je žiaden iný pohyb. Ako sa hovorí: doprava zadarmo, kampaň zadarmo, všetko zadarmo!!!” dodal Uhler.

Status Jozefa Uhlera

Zdroj: ph, Foto: FB / Jozef Uhler, SITA / Peter Maďar, Marko Erd