Regióny Domáce Detva Top

FOTO Táto sexy PODVODNÍČKA dlží ľuďom DESAŤTISÍCE eur! S manželom si užíva LUXUSNÉ dovolenky

Ilustračná foto. Zdroj: Facebook

DETVA – So svojím príbehom sa ozval poškodený, ktorý prišiel jemnou kráskou o nemalé peniaze. Nikole B. totiž požičal sumu, ale peniaze potom veľmi dlhú dobu nevidel. Prípad postúpil teda na súd a podarilo sa mu ho aj vyhrať. Dlžnú sumu 28 000€ mu príťažlivá dlžníčka ešte stále nevrátila a nepomáhajú ani oznámenia na políciu.

Medzi ľuďmi, ktorí sa snažia privyrobiť si nie práve najpoctivejšími spôsobmi, máme nielen mužov, ale objavujú sa aj sexy ženy. Jednou z nich je aj Nikola B., ktorá si požičiava nemalé peniaze a nestíha ich potom vrátiť. So svojím príbehom sa ozval jeden z jej oklamaných. Mladá žena si od neho požičala peniaze, ktoré, samozrejme, nestíhala splácať, ako sa dohodli. Do termínu splatenia mala vrátiť len 1/5 a zvyšok sa k poškodenému nedostal. Prípadom sa zaoberal súd a dokopy vyčíslil dlžnú sumu na 28 000€. Táto suma nezahŕňa iba pôžičku, ale aj úroky za omeškanie, peniaze za právneho zástupcu a súdne trovy.

Sexy podvodníčka. Zdroj: Facebook

Podľa informácií, ktoré poškodený poskytol, by podnikateľka mala mať v roku 2021 na krku 8 exekúcií s dĺžkou sumou viac ako 64 500€. Poškodený uvádza, že peniaze mu odmieta vrátiť a nedodržuje splátkový kalendár aj napriek právoplatnému súdnemu rozhodnutiu. Hoci kvôli tomu už kontaktoval políciu, trestné oznámenia voči dlžníčke nepomáhajú. Polícia to podľa jeho slov odmieta riešiť, pretože podľa nich nemajú čo riešiť. Poškodeného veľmi provokuje, keď vidí, ako si pani užíva dovolenky s manželom v zahraničí.

Poškodený sa s dlžníčkou aj priamo kontaktoval a ich komunikácia bola trochu vyostrená. Sama v nej ale potvrdzuje, že so splátkami mešká.

 

Konverzácia so sexy podvodníčkou. Zdroj: Facebook

Ľudia poškodeného varujú, že svoje peniaze možno ani neuvidí. Ako píše Martin: “Záruka bol pekný úsmev? Lebo v tejto dobe ani zmluva, ani rozsudok (platobný príkaz) nič neznamenajú. Ak človek nič nemá, tak mu nikto nič nezoberie.” Nikola B. dlhuje peniaze pravdepodobne viacerým, ako píše aj Stanka: “Mám to isté s touto osobou. Už asi 5x mala termín vrátenia. Nakoniec si vymyslela splátkový kalendár, ktorý, samozrejme, absolútne ignoruje. A podľa exekútora nemá nič na seba písané (hnuteľný, nehnuteľný majetok), nikde nepracuje a nemá žiadny príjem.”