Župné voľby Top

FOTO Útok na Freša priamo zo Smeru: Podlý a zlý človek, nezaslúži si ani hlas

BRATISLAVA – Kampaň pred župnými voľbami poriadne naberá na obrátkach. Po tom, čo si svoje museli vypočuť niekoľkí kandidáti na post bratislavského župana, svoje schytal aj Pavol Frešo. Tomu na Facebooku venovala štipľavý status smeráčka Monika Beňová.

Beňová sa do súčasného župana a jedného z favoritov na post predsedu BSK pustila s vervou hneď od začiatku. Politika, ktorý si meno urobil najmä v SDKÚ, označila za jedného z najvierolomnejších a najpodlejších ľudí, akých vôbec stretla.

Nekompetentný a zlý

„Je nekompetentný vo všetkých ohľadoch odborných a aj politických. To že zničil SDKÚ a podla sa zachoval postupne k L. Žitňanskej, I. Radičovej a vlastne všetkých ktorí tam do poslednej chvíle ostali je jedna vec, to že je vierolomný podrazák potvrdí celá opozícia, tá súčasná,” vysvetľuje v statuse europoslankyňa.

Na záver už iba dodala odporúčanie pre ľudí, ktorí sa chystajú hlasovať v novembrových župných voľbách. „Takže, milí BSK voliči, kohokoľvek si zvolíte je na vás, ale Frešo je zlý človek a nezasluži si vaš hlas. Ani jediný,” odkázala Beňová.

Status Moniky Beňovej

Autor: ph, Foto: SITA / SITA/Ľudovít Vaniher, FB / Monika Flašíková-Beňová