Politika Domáce Top

Galko prekročil rýchlosť, dostal pokutu: Prekvapivý záver celého incidentu!

BRATISLAVA – Zaujímavé stretnutie s policajtom! Ľubomír Galko (SaS) včera príliš dupol na plyn, a hoci ho za to strážca zákona oprávnene pokutoval, poslanec nakoniec odchádzal s dobrým pocitom. Čo bolo dôvodom?

„Som včera po dlhej dobe nafasoval pokutu za rýchlosť, nejakú ťažkú nohu som mal na pedáli. Aj fukať mi dali. Policajt sa správal veľmi slušne. A najviac sympatické mi bolo, že bol absolútne profesionálny,” napísal na Facebooku podpredseda liberálov.

Žartujúci Galko

Policajtovi ďalej vysvetlil, o čo sa v SaS pokúšajú – o presadenie zrušenia plánovania výberu pokút ako súčasť príjmu štátneho rozpočtu a aj ako súčasť hodnotenia policajtov. Ako tvrdí Galko, „možno som získal pre našu stranu aj ďalšieho sympatizanta”.

„Poprial mi šťastnú cestu, ja jemu dobrú službu a bolo. Mám rád takýchto policajtov a som presvedčený, že ich je väčšina, čo si chcú poctivo robiť svoju robotu,” a žartovne dodal, že manželke to nepovedal, lebo by dostal vynadané za to, že šiel rýchlo. Tak ma pls, nezraďte, ona na fcb nie je…”

 

Status Ľubomíra Galka

Zdroj: ph, Foto: FB / Ľubomír Galko