Regióny Košice Top

HOROROVÁ SMRŤ Leon kvôli FRAJERKE spáchal počas BÚRKY drastickú SAMOVRAŽDU: Desivé DETAILY nešťastia

Ilustračné foto: ZDROJ: FB/Polícia SR, Pexels

MOLDAVA NAD BODVOU – Mladý muž (†33) sa rozhodol odísť mimoriadne drastickým spôsobom. Počas búrky Leon vyliezol na elektrický stĺp a dostal smrteľný zásah. Podľa informácií Korzára, ktorý o tragédii informoval, tomu predchádzala hádka s partnerkou. 

K nešťastiu došlo v nedeľu (24. 9.) v Moldave nad Bodvou. Muž po tom, čo došlo k slovnému konfliktu s priateľkou, po stĺpe vyliezol k elektrickým drôtom. A to aj napriek tomu, že práve bola búrka. Zasiahol ho elektrický prúd. Bezvládne telo potom spadlo na zem, popálené mal najmä ruky. Žiaľ, ani napriek snahe záchranárov sa ho nepodarilo oživiť.

Prípadom sa zaoberá polícia. „Môžem potvrdiť, že v nedeľu popoludní v Moldave nad Bodvou zomrel po elektrickom zásahu 33-ročný muž. Ten z presne nezistených dôvodov vyliezol na elektrický stĺp a rukou sa chytil vedenia vysokého napätia,“ uviedla pre Korzár košická krajská policajná hovorkyňa Lenka Ivanová.

Obhliadajúci lekár predbežne cudzie zavinenie vylúčil a nariadil vykonanie pitvy. Polícia začala trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia