Politika Spoločnosť Domáce Top

Hrnko prišiel kvôli havárii lietadla o celú rodinu. K tragédii sa vyjadrujú aj politici

Zdroj: SITA / Diana Černáková

BRATISLAVA – Obrovská tragédia. Podpredseda strany SNS Anton Hrnko dnes na sociálnej sieti potvrdil smrť svojich najbližších. Pri havárii lietadla v Etiópii zahynula jeho manželka, syn aj dcéra. Lietadlo smerujúce z etiópskej metropoly Addis Abeba do metropoly Kene Nairobi sa zo zatiaľ neznámych príčin zrútilo. Na palube bolo 157 ľudí, z toho 149 pasažierov a osem členov posádky – nikto neprežil. Na smutnú správu reagujú aj politici a vyjadrujú úprimnú sústrasť kolegovi z parlamentu. 

 

O celej situácii Glob.sk informoval.

 

 

Poslanec SNS Anton Hrnko smrť svojich najbližších potvrdil na sociálnej sieti. Glob.sk vyjadruje jemu a najbližším úprimnú sústrasť.

 

Úprimnú sústrasť Hrnkovi vyjadril predseda parlamentu a strany SNS Andrej Danko. K tragédii sa vyjadrili aj ďalší podpredsedovia parlamentu.

 

Úprimnú sústrasť vyjadril aj Kiska či Pellegrini

K havárii lietadla sa vyjadril na sociálnej sieti aj prezident Andrej Kiska, premiér Peter Pellegrini či niektorí ministri.

 

Kolegovia z parlamentu

Na sociálnej sieti reagujú na dnešnú tragédiu koaliční, opoziční ale aj nezaradení poslanci. Pripojil sa tiež Robert Kaliňák.