Regióny Bratislava Trnava Trenčín Nitra Žilina Banská Bystrica Prešov Košice Top

NOVÉ VIDEO z brutálnej vraždy! Kamery zachytili posledné sekundy dobodanej Eriky: Vieme, prečo mala byť na ulici

Muž naháňal ženu po ulici v skorých ranných hodinách, ubodal ju k smrti, okradol a ušiel. Zdroj: TV Markíza

MICHALOVCE – Po vyľudnenej ulici v skorých ranných hodinár na Nový rok bežala 46-ročná Erika O. pred páchateľom, ktorý ju ubodal na smrť. Vo zverejnenom videu počuť ako zúfalo kričí o pomoc. 

 

Na zázname z kamery vidno približne pre siedmou hodinou ráno dvojicu ľudí. Vraždu vrah dokonal priamo na ulici v širšom centre Michaloviec. Žena si pred vraždou bola vybrať peniaze z bankomatu, pričom ju sprevádzal neznámy muž. Nič nenasvedčovalo, že ďalší vývoj bude mať tragický koniec. Muž ženu naháňal od centra v blízkosti bytoviek a neďalekej lekárne. 46-ročnú zdravotnú sestru našla mŕtvu na chodníku okoloidúca žena, ktorá bola na ceste do práce. Inkriminovaný deň mala Erika stráviť u priateľa, ku ktorému však neprišla, preto kontaktoval jej otca.


Internetom koluje údajná fotografia BRUTÁLNEHO vraha z Michaloviec: Policajti VARUJÚ! O čo vlastne ide?


Na brutálnu vraždu už zareagovala iná zdravotná setra, ktorú smrť kolegyne vystrašila. “Nie raz som mala strach ísť takto do služby a zo služby. A tak sa povolanie sestry popri predavačkách v klenotách, krupiérkach a iných ohrozených ženách stáva nebezpečným povolaním. Myslím na túto našu kolegyňu, po odpracovanej službe kráčať domov a takto zahynúť,” napísala.

 

Zdroj: TV Markíza

BRUTÁLNA vražda na Nový rok. Polícia vyšetruje nebývalú agresivitu zabitia ženy v Michalovciach


Žena, ktorú našli mŕtvu na ulici, mala viacero bodných rán. „Zranenia, ktoré utrpela 46-ročná Michalovčanka boli nezlučiteľné so životom a na mieste im podľahla,“ uviedla policajná hovorkyňa. Neznámy muž s kapucňou na hlave z miesta činu utiekol. Presný motív tohto brutálneho činu zatiaľ nie je známy. Páchateľ obeť po útoku dokonca aj okradol. Pravdepodobne je domáci a mesto veľmi dobre pozná. Polícia miesto zdokumentovala a začala po páchateľovi intenzívne pátrať. Krajský policajný vyšetrovateľ, ktorý vec prevzal, začal na mieste trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy.

 

Motív Erikinej vraždy mal byť finančný. Zdroj: FB