Kauzy Domáce Top

Kočner chodieval s obvinenou z vraždy Kuciaka na dovolenky. Ona pre neho robila “službičky”

Podnikateľ Marian Kočner chodieval s Alenou Zsuzsovou na dovolenky. Ona pre neho pracovala. Zdroj: Archív/TASR

BRATISLAVA – Vozila sa na drahých autách, chodievala na luxusné dovolenky, či lyžovačky. Prostredníctvom sociálnej siete flirtovala s vysokopostavenými mužmi a zbierala tak na nich kompromitujúci materiál. Spojení s obvinenou z objednávky vraždy Jána Kuciaka Alenou Zsuzsovou a podnikateľom Marianom Kočnerom pribúda.

 

Keď nabehlo minulý týždeň v piatok do domu v Komárne k 44-ročnej žene policajné komando, nik netušil, že nitky povedú až k podnikateľovi Marianovi Kočnerovi. Dnes už nemôže nik pochybovať, že obvinená Zsuzsová mala k nemu bližšie ako blízko. Ako už Glob.sk informoval podnikateľ za dotyčnú vyplatil niekoľko desaťtisícové dlhy. Denník Sme následne informoval, že Zsuzsová vyplatila svoj dlh krátko pred vraždou Jána Kuciaka. Malo ísť o sumu dokopy 52-tisíc eur a splatila ho v dvoch splátkach. Podľa našich informácií peniaze naň dostala od Kočnera.

Ten jej finančne a materiálne pomáhal už dlhšiu dobu. Zsuzsová mala pre neho na oplátku vykonávať viacero “službičiek”. Podľa informácií z jej prostredia mala na sociálnych sieťach falošný profil, cez ktorý komunikovala s bohatými a vplyvnými mužmi. Ako Ajka sa nakontaktovala na vybraných politikov a začala s nimi konverzovať. Počas komunikácie im mala posielať svoje intímne fotografie a muži zasa posielali na oplátku svoje časti tela. Niektorých sa jej vraj dokonca podarilo vylákať aj na osobné stretnutia. Zsuzsová týmto spôsobom zbierala kompromitujúci materiál na vysokopostavených ľudí. Robiť to mala na zadanie práve Mariana Kočnera.

Ten ju mal dokonca brávať na luxusné dovolenky k moru, či na lyžovačky do Francúzska. Ako topky.sk dnes informovali, v poslednom čase sa vyvážala na luxusnom Mercedese. Auto mala dostať už po vražde mladej dvojice. Podľa našich zistení ho mal zabezpečiť a financovať Kočner.

Prepojenia na obvinenú z vraždy a podnikateľa, ktorý dnes sedí vo vyšetrovacej väzbe kvôli kauze zmenky zbiera aj polícia. Kočnera dokonca previezli z Justičného paláca v Bratislave do Leopoldova. Či ho v prípade vraždy už vypočuli, alebo nie, orgány činné v trestnom konaní zatiaľ nekomentujú.

Galéria
Alena Zsuzsová sa sťažovala na policajtov. Zdroj: SITA. Zdroj: SITA
Alena Zsuzsová. Zdroj: SITA. Zdroj: SITA
Zsuzsovej tvár nebola verejnosti dlho známa. Zdroj: SITA
Alena Zsuzsová. Zdroj: SITA
navigate_before
navigate_next