Politika Domáce Top

Krajcer sa obul do Sulíka, rozbuškou výrok o biznis krídle: Opäť púšta svoju pokazenú platňu!

BRATISLAVA – Vyjadrenie Richarda Sulíka k odchodu Jozefa Mihála z SaS zaujalo aj bývalých odídencov zo strany. Exministra kultúry Daniel Krajcer, ktorý ju opustil pred tromi rokmi spolu s ďalšími nespokojnými členmi, pobúrilo predovšetkým Sulíkove vyjadrenie o bizniskrídle.

Ako napísal šéf opozičnej strany, odchod Mihála ho mrzí. „Ťahali sme to spolu od samého začiatku a na rozdiel od biznis krídla, ktoré odišlo pred štyrmi rokmi (a čo dnes považujem za hviezdnu chvíľu SaS) ma Jožov odchod úprimne mrzí,” uviedol na svojom Facebooku, na čo reagoval Krajcer. „Richard Sulik nám opäť začal púšťať svoju pokazenú platňu o nejakom biznis krídle, ktoré keď odišlo z SaS, tak to bola jej hviezdna chvíľa,” napísal politik zo strany SKOK!

O akom biznis krídle to hovorí?

Podľa Krajcera bol hviezdnou chvíľou liberálov vznik prvej nekomunistickej vlády v roku 2010. Ďalej pridal fakty, aby si, ako tvrdí, každý urobil názor sám – pred štyrmi rokmi odišli od Sulík poslanci Juraj Miškov, Jozef Kollár, Martin Chren, Juraj Droba, on a ďalších takmer 100 členov strany. „Ešte rok pred tým žiadne biznis krídlo neexistovalo,” dodáva.

„Naopak, najmä spolu s Jožom sme vystupovali za stranu vo väčšine predvolebných relácií, keďže Richard bol logicky v istej ilegalite kvôli kauze Sasanka a následne mňa navrhol na druhé a Juraja na tretie miesto kandidátky,” hovorí bývalý novinár a pripomína, že Droba sa dokonca objavil na kandidátke pri posledných voľbách. „O akom biznis krídle to teda Richard neustále hovoríš?” pýta sa na záver.

Status Daniela Krajcera

Zdroj: ph, Foto: SITA, FB / Daniel Krajcer