Regióny Prešov Top

TRAGICKÁ SMRŤ Len 17-ročného BRANKA zabila elektrina: Mal sa stať OTCOM! Priateľka čaká jeho dieťa

Mladíka doma zabil elektrický prúd. Zdroj: FB/Polícia SR

VÝBORNÁ – Celý život mal pred sebou, čoskoro ho čakali radostné udalosti. Len 17-ročný Branko však navždy odišiel tragicky, bez rozlúčky. V rodinnom dome ho zabil elektrický prúd. Plače za ním rodina, kamaráti i priateľka, ktorá pod srdcom nosí jeho dieťa!

 

Mnohých včera šokovala správa o tragickej smrti len 17-ročného chlapca v rodinnom dome. Podľa polície smrť nastala v dôsledku úrazu elektrickým prúdom počas manipulácie v práčovni. Pomôcť mladíkovi nedokázala ani privolaná záchranka. Zistili sme, že o život prišiel Branislav z dediny Výborná pri Kežmarku. Čoskoro by oslávil 18. narodeniny, osud to však zariadil inak, rodina musí pripraviť jeho poslednú rozlúčku.

Sociálnu sieť zaplavili kondolencie a smútok rodiny i kamarátov. Nemôžu uveriť tomu, že Branko odišiel nečakane a tak mladý. Všetci naňho spomínajú ako na dobráka, pekného a vtipného chlapca. „Tvoj smiech, radosť zo života, vždy dobrá nálada… To si bol ty,“ napísal Rastislav. „Odišiel super strýko, brat, syn, kamarát a hlavne dobrý človek. Budeš nám chýbať“, dodávajú ďalší. Blízko mal k hudbe, rád hrával na gitare.

S veľkou bolesťou znáša stratu mladíka jeho priateľka. „Láska moja, vráť sa ku mne. Chýbaš mi veľmi, puká mi srdce, vráť sa mi miláčik môj jediný. Nemôžem bez teba žiť “, napísala so slzami Ruženka. Hoci boli mladí, bola to veľká láska. Párik si dokonca už zakladal rodinu. Brankova priateľka je totiž tehotná. „Myslím, že ešte chodil na strednú školu, bol slobodný, ale s priateľkou čakajú bábätko,“ potvrdili nám v obci. „Musíš byť silná kvôli malému“, pripomínajú blízki partnerke zosnulého.

Čo presne sa stalo v rodinnom dome a viedlo k smrteľnému zásahu prúdom, je nateraz nejasné. Okolnosti vyšetruje polícia, ktorá začala trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia.