Politika Domáce Top

Matovič odpísal Beňovej o exmanželovi a miliónoch: Pobúrená smeráčka to radšej zmazala!

BRATISLAVA – Ďalšia hádka politikov a opäť je v tom Igor Matovič. Do opozičného poslanca sa na Facebooku pustila Monika Beňová (Smer-SD), pričom odpovedať jej oponenta na seba nenechala dlho čakať. Celá situácia sa nakoniec skončila mazaním komentárov.

Europoslankyni sa nepáčil výrok, v ktorom si Matovič na paškál vzal vládu. „Vládna moc extrémizmus na Slovensku nezastaví rušením extrémistických strán. Extrémizmus zastaví, keď vládnuci papaláši prestanú kradnúť a začnú sa zaujímať o problémy obyčajných ľudí,” vyjadril sa včera na margo podnetu na zrušenie ĽSNS.

Tvrdý tón Beňovej

Matovič podľa nej klesol na zatrpknutého pomstychtivého chudáka a návrh Čižnára je vraj potrebné pochváliť. „Ľsns netreba len zrušiť ako stranu, ale zakázať jej členom politické aktivity a činnosť,” tvrdí v statuse Beňová.

V tvrdom tóne pokračovala aj naďalej. „Zakázať činnosť fašistom je demokratické, a ak Matovič svojim podlým vyhlásenilm dúfa, že zláka ich voličov, je to nehanebné. Ale nie neuveriteľné, ak si spomenieme na Mezenskú a Kuffu, ktorých teleportoval na štyri roky do parlamentu práve on,” myslí si politička.

Status Moniky Beňovej

Vojna slov pokračovala, Beňová mazala

Odpoveď Matoviča na seba nenechala dlho čakať. „Monika, a ešte tú o jednej pani, ktorá si dlhé roky s mužíčkom užívala nakradnuté vytunelované naše peniažky cez agentúru Donar. Myslím, že Fedor si už vstupuje pomaličky do svedomia, mohla by aj Monika začať milióny ľuďom vracať,” zaútočil šéf OĽaNO a pýtal sa, čo je zlé na jeho výroku.

Beňová reagovala najskôr konštatovaním, že je zbabelec a klamár, neskôr však príspevok Matoviča, ktorý medzitým získal stovky lajkov, vymazala celý a svoj pôvodný status upravila. „PS: Igor Matovič ma svojou reakciou netaskočil 🙂 len mi za viac ako konštatovanie že je zbabelec a klamár nestojí. Je trápne ak my tu dospelý muž vypisuje o mojom ex. To už naozaj nemá žiadnu úroveň ;),” dodala.

Zdroj: ph, Foto: SITA, FB / Monika Flašíková-Beňová