Regióny Bratislava Trnava Trenčín Nitra Žilina Banská Bystrica Prešov Košice Top

MIMORIADNE PÁTRANIE FOTO 13-ročná VIKI nechala list na rozlúčku: Rodina sa bojí o jej život! Nevideli ste ju?

Viktória nechala list na rozlúčku. ZDROJ: FB

BRATISLAVA – Polícia pátra po 13-ročnej Viktórii, ktorá sa vo štvrtok nevrátila zo školy domov. Dievčatko zanechalo list na rozlúčku, takže existuje rozumná obava o jej život.

 

Viktória Koklesová pochádza z českého Kladna, záchranári nechcú nič podceniť, preto pátranie rozšírili aj na Slovensko. Viktória je narodená 5.októbra 2009, trvalým pobytom v českom Kladne. Je strednej postavy, meria 167 cm, má rovné hnedočierne vlasy, zelenohnedé oči. Viktória sa 23.marca nevrátila po dvanástej hodine zo školy domov. Naposledy ju videli okolo 18-tej hodiny na ihrisku v Pražskej ulici v Slanom.

Viktória nosí vlasy v cope alebo pod šitlovkou. Nosí strojček na zuby. Oblečenú mala krátku hnedozelenú bundu, modré džínsy, biele tenisky a kockovaný ruksak. Je ale možné, že sa prezliekla. Viktória u seba nemá mobilný telefón. Vzhľadom k tomu, že dievča má sklony k sebapoškodzovaniu a doma nechala list na rozlúčku, rodina sa obáva o jej život. Preto polícia žiada o pomoc pri jej pátraní. Do pátracej akcie sa zapojilo niekoľko policajtov, policajný psovod, vrtuľník a strážnici. Bohužiaľ sa ju doteraz nepodarilo nájsť. Pokiaľ Viktóriu uvidíte, alebo máte informácie o jej pohybe, volajte na známe číslo 158.

 

Zdroj: FB Záchranný systém Slovensko-Pátranie po osobách