Regióny Banská Bystrica Rimavská Sobota

Policajti museli STRIEĽAŤ! Zasahovali proti drogovému DÍLEROVI na úteku

V minulosti trestaný muž za drogovú trestnú činnosť sa dal na útek, policajti museli použiť streľnú zbraň. Zdroj: FB-Polícia SR/Banskobystrický kraj

RIMAVSKÁ SOBOTA – Vo štvrtok (18.5.) zadržala polícia v súvislosti s podozrením z páchania drogovej trestnej činnosti podozrivého muža.

Auto s podozrivým mužom zastavili policajti Pohotovostného policajného útvaru z Banskej Bystrice v popoludňajších hodinách pri obci Uzovská Panica. Vodič sa po zastavení pokúsil o útek na motorovom vozidle, pričom narazil do služobného auta polície, ktoré poškodil. Na opakované výzvy k zastaveniu a opusteniu vozidla nereagoval, situácia si vyžiadala použitie služobnej zbrane, aby sa zamedzilo úteku podozrivého muža. Pri doteraz vykonaných procesných úkonoch boli nájdené podozrivé látky a iné komponenty, pri ktorých je podozrenie, že súvisia s drogovou trestnou činnosťou.
Všetok zaistený materiál bol zaslaný na expertízne skúmanie. Vyšetrovateľ v Rimavskej Sobote začal v tejto súvislosti trestné stíhanie pre drogovú trestnú činnosť. V prípade zadržanej osoby, ide o muža, ktorý už bol v minulosti opakovane trestne stíhaný pre drogovú trestnú činnosť.

Zdroj: FB-Polícia SR/Banskobystrický kraj

 

Zdroj: FB-Polícia SR/Banskobystrický kraj

 

Zdroj: FB-Polícia SR/Banskobystrický kraj

 

Zdroj: FB-Polícia SR/Banskobystrický kraj