Bratislava Domáce Top

NOVÉ detaily o streľbe na policajnej akadémii! Čo zničilo život talentovanej MICHAELE?

Ilustračná foto. ZDROJ: TASR/Michal Svítok, Facebook

BRATISLAVA – Na Akadémii Policajného zboru v Bratislave počas výcviku strelecký inštruktor, 51-ročný Vladimir Š., nešťastne postrelil vlastnú študentku, ktorá na akadémii len začala svoje vysokoškolské pôsobenie. Študentku prvého ročníka s vážnym zranením previezli do nemocnice. Mladé, len 20-ročné dievča, ktoré má život ešte len pred sebou, bude mať po nešťastnej udalosti doživotné následky. Šokujúce nové detaily incidentu! Kto je talentovaná Michaela a čo pravdepodobne vo svojom živote stratí? 

 

Nešťastná udalosť sa stala v priestoroch Policajnej akadémie v Bratislave 1. marca okolo 16.10 h, kedy sa streleckému inštruktorovi akadémie Policajného zboru 51-ročnému Vladimirovi Š. podarilo nešťastne postreliť mladú študentku Michaelu H., ktorá ešte víkend predtým v rámci Demišport ligy, najvyššej súťaže žien, reprezentovala víťazný AS Trenčín, pričom sa postarala aj o presný zásah, ktorý prispel k víťazstvu družstva. Udalosť komentovala aj rektorka Policajnej akadémie Lucia Kurilovská, “V rámci výcviku, ktorý študenti majú možnosť absolvovať vo voľnom čase, došlo k takejto nešťastnej udalosti, keď študentka bola postrelená inštruktorom,”.

Policajná akadémia Policajného zboru. Zdroj: TASR/Michal Svítok

Vyšetrovateľ okamžite začal trestné stíhanie pre prečin ublíženia na zdraví. “V súvislosti s udalosťou, ku ktorej došlo 1. marca krátko po 16.00 h v priestoroch streleckého polygónu Akadémie PZ v Bratislave, bolo vyšetrovateľom Okresného riaditeľstva PZ Bratislava III začaté trestné stíhanie za prečin ublíženia na zdraví. Vyšetrovanie je v počiatočnom štádiu,” informovala Jana Šimunková, bratislavská krajská policajná hovorkyňa.

Ako vlastne došlo k streľbe na kadetku? Odhalené sú nové detaily!