Regióny Žilina Prešov Košice Top

OBROVSKÁ TRAGÉDIA Mladá matka si mala PODREZAŤ hrdlo! Neuniesla NEVERU partnera: Silné odkazy blízkych

Ilustračná foto. Zdroj: Facebook

PORÚBKA – Natália mala navonok krásny život. Bola mladá, mala svojho milovaného partnera a dieťa. Všetko sa ale zmenilo, keď mala prísť na to, že ju partner podvádza. Rozhodla sa preto svoj život nečakane a radikálne ukončiť.

Tragickú informáciu uverejnila na sociálnych sieťach Natálkina rodina a aj priatelia v piatok 07. júla 2023.

Natálka mala nádherný život. Aspoň to tak vyzeralo na prvý pohľad. Bola mladá a krásna, mala milujúceho muža po svojom boku a roztomilé dieťa. Svoju rodinu nadovšetko milovala. Celý svet sa jej ale obrátil hore nohami, keď sa mala dozvedieť o partnerovej nevere.

Zdroj: Facebook

Mladá žena sa nedokázala vyrovnať s touto informáciou. Partner ju nielen podvádzal, ale podľa našich informácií, mal so svojou milenkou čakať údajne aj dieťa. Natálka to neuniesla a rozhodla sa svoj život ukončiť radikálne, a to samovraždou. Sama si mala podrezať hrdlo. K desivej tragédii podľa rodinných príslušníkov došlo v Anglicku.

Blízki sú z jej tragickej smrti zronení. “Bože, pre jedného hajzla! Mala si pred sebou celý život. Odpočívaj v pokoji”, uviedla Mária. Celú situáciu bolestne prežíva aj jej švagriná Evka: “Nemôžem tomu uveriť Natali. Veľmi mi už teraz chýbaš.”

Natálkina rodina, priatelia a známi sa s ňou rozlúčili v pondelok 10. júla 2023.