Regióny Bratislava Trnava Trenčín Nitra Žilina Banská Bystrica Prešov Košice Top

OBROVSKÁ TRAGÉDIA Obľúbený lekár JURAJ skočil pod vlak: Ľudia sú v šoku! Čo sa stalo?

vlak, tragédia
Ilustračná foto. ZDROJ: Facebook/ZSSK

TRNAVA – V utorok 28. marca došlo medzi Leopoldovom a Brestovanmi k veľkej tragédii. Pod kolesami vlaku skončil muž v strednom veku. Podľa zistených informácií išlo o veľmi obľúbeného a uznávaného veterinára. Ľudia si nedokážu vysvetliť, prečo sa rozhodol dobrovoľne ukončiť svoj život.

 

K obrovskej tragédii, o ktorej informoval portál MY Trnava, došlo v ranných hodinách. Muž mal dobrovoľne vstúpiť do koľajiska priamo pred idúci rýchlik, takže rušňovodič už nedokázal zrážke zabrániť. Na mieste bol mŕtvy. Krajská hovorkyňa polície Zlatica Antalová túto udalosť potvrdila a uviedla, že vlaková doprava bola zastavená na takmer 4 hodiny.

Na sociálnej sieti sa ihneď začali objavovať komentáre ľudí, ktorí zverejnili totožnosť muža, ktorý sa rozhodol spáchať samovraždu. Juraj B. bol obľúbený veterinár, ktorý mal svoju súkromnú ambulanciu v Trnave. Podľa slov jeho klientov bol veľmi skúsený, čo potvrdzuje aj jeho vynikajúce hodnotenie 4,8 hviezdičiek v recenziách na Google.

Veterinár Jurad Bodo ukončil svoj život. ZDROJ: Facebook/OZ Mačky Piešťany

Ľudia si to nedokážu vysvetliť

Na Facebooku sa objavili desiatky komentárov ľudí, ktorí lekára poznali a nedokážu pochopiť, prečo sa rozhodol siahnuť si na život. “Bol to jeden fantastický človek, vždy usmiaty, ochotný, milý. Som v obrovskom šoku ako všetci, ktorí sa dozvedeli túto strašnú správu,” napísala Daniela.

Viacerí ľudia mu v komentároch ďakovali za jeho prístup k zvieratám. Označovali ho za jedného z najlepších veterinárov v kraji. “Nemôžem to predýchať! Úžasný lekár, úžasný človek, ktorý mal srdce tam, kde má byť. Mal úžasný prístup k ľuďom a hlavne k zvieratám. Je nenahraditeľný,” dodala Dáša.

“My sme dnes boli objednaní, prídeme tam a dopočuli sme sa to. Strašná tragédia, nechcela som veriť. Tak milý človek, čo ho mohlo tak trápiť,” pýta sa Lenka. Mnohí si to nedokážu vysvetliť, keďže podľa ich slov bol veterinár Juraj Bodo vždy dobre naladený a usmiaty. Úprimnú sústrasť najbližším.