Regióny Košice Michalovce Top

OBROVSKÝ ŽIAĽ Dnes náhle zomrel HUDOBNÍK slovenskej kapely: Skolaboval priamo počas koncertu! Zanechal po sebe 2 deti

Zdroj: FB/Levanduľová farma BeLavendem, úprava regiony.sk

MICHALOVCE – Smutnú správu oznámila svojim fanúšikom michalovská hudobná kapela Ladies & Genitals. Nečakane ich navždy opustil bubeník Milan Hredzák. Ešte minulý víkend hral na festivale, počas vystúpenia však skolaboval a skončil v nemocnici.

“Ťažko sa hľadajú slová. S obrovským žiaľom Vám musíme oznámiť, že nás dnes náhle opustil náš bubeník Milan Hredzák. Vyjadrujeme úprimnú sústrasť rodine, manželke Katke a deťom Samkovi a Esterke,” uviedla kapela v sobotu popoludní (22.6) na sociálnej sieti.

Ladies & Genitals sú z Michaloviec, hrajú od roku 2016 a odvtedy so svojou hudbou precestovali niekoľkokrát celé Slovensko a v pesničkovej súťaži Košický zlatý poklad získali druhé miesto.

Zdroj: FB/Ladies & Genitals _official_

Milan ešte pred pár dňami (v sobotu, 15. júna) vystupoval na pódiu. “Priamo počas vystúpenia s kapelou na Levanduľovom festivale skolaboval náš kamarát Milan Hredzak,” uviedla v nedeľu na sociálnej sieti Levanduľová farma BeLavende.

Ako pokračovali, Milana previezli do nemocnice, jeho stav bol vážny. “Milan je bojovník s dobrým srdiečkom a tak ako on vždy v modlitbe pamätal na iných, teraz on súrne potrebuje každú jednu modlitbu,” dodali. Všetci pevne verili, že sa uzdraví a vráti sa na pódia. Žiaľ, po niekoľkých dňoch prišla tá najhoršia správa.

Zdroj: FB/Levanduľová farma BeLavende