Regióny Nitra Topoľčany Top

Po BÚRKE prišla TRAGÉDIA: Čelná zrážka si vyžiadala ľudský život

Zdroj: KR PZ / NItriansky kraj

TOPOĽČANY – Polámané stromy, vytopené celé ulice, voda valiaca zo všadiaľ, pretože kanalizácia nestíhala, ochromená doprava a všade kmitajúci záchranári. Taký bol obraz včerajšieho neskoršieho popoludnia v okrese Topoľčany. Len čo prestalo pršať prijali operační dôstojníci oznámenie o dopravnej nehode, ktorej následky boli tragické.

 

Medzi obcami Ludanice a Horné Obdokovce došlo z doposiaľ nezistených príčin k čelnej zrážke medzi dvomi osobnými vozidlami. Na mieste zahynula dôchodkyňa pri dopravnej nehode.

Búrka a klzká vozovka sa podpísali pod tragickú nehodu v okrese Topoľčany. Zdroj: KR PZ / Nitriansky kraj

55 ročný vodič Renaultu Megane Scenic pravdepodobne pri prejazde miernou pravotočivou zákrutou dostal šmyk a prešiel do protismeru, kde sa zrazil so Škodou Felícia. Obaja vodiči a spolujazdkyňa z Renaultu boli po nehode so zraneniami prevezení do nemocníc v Nitre a Topoľčanoch. “82 ročná spolujazdkyňa z Felície však po zrážke následkom utŕžených zranení na mieste nehody podľahla. Okolnosti, miera zavinenia a presná príčina tejto tragickej dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania,” uviedla Krajské riaditeľstvo polície v Nitrianskom kraji.

Príčina nehody je predmetom vyšetrovania. Zdroj: KR PZ / Nitriansky kraj