Regióny

Počas zápasu Ligy majstrov budú v Trnave dopravné obmedzenia

TRNAVA: Počas futbalového stretnutia kvalifikácie do Ligy majstrov medzi mužstvami FC Spartak Trnava a FK Crvena Zvezda Belehrad, ktoré sa odohrá 14. augusta na futbalovom štadióne Antona Malatinského v Trnave, prijíma polícia bezpečnostné opatrenia. TASR o nich informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Trnave Mária Kredatusová.
Z uvedeného dôvodu bude polícia na nevyhnutne potrebný čas uzatvárať Kollárovu ulicu. “K jej čiastočnému uzatvoreniu príde v čase približne od 16.30 do 23.30 h, pričom toto obmedzenie sa môže meniť podľa vývoja bezpečnostnej situácie,” uviedla Kredatusová.
Ulica bude uzatvorená od križovatky Kollárova-Rázusovej pri Právnickej fakulte Trnavskej univerzity po vjazd do podzemných garáží nákupného centra City Arena. Obyvateľom Podjavorinskej ulice bude umožnený vjazd od Kollárovej ulice oproti vchodu do City Areny. “Polícia žiada občanov, aby s týmito obmedzeniami rátali a svoj program si naplánovali tak, aby sa ich obmedzenia dotkli čo najmenej,” doplnila hovorkyňa KR PZ.