Regióny Trenčín Partizánske Zlaté Moravce

Polícia upozorňuje na uzavretie ciest pri obci Veľké Bierovce a smerom na Skýcov

Ilustračné foto. Zdroj: pixabay.com

TRENČÍN – Trenčianska krajská polícia upozorňuje, že v sobotu budú úplne uzavreté cesty I/9 pri obci Veľké Bierovce (okres Trenčín) a II/511 na úseku Veľké Uherce – Skýcov. Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Trenčíne Katarína Kuzmová.

 

Cestu I/9 uzatvoria v sobotu od 22.00 h do 6.00 h v nedeľu (2. 4.). “Dôvodom je vykonanie záťažových skúšok na mostných objektoch ponad rieku Váh a Vážsky kanál. Obchádzková trasa povedie po ceste I/61, I/61a a II/507 cez Trenčín a bude vyznačená dočasným dopravným značením,” uviedla krajská policajná hovorkyňa.

Medzi Veľkými Uhercami a Skýcovom sa plánuje rekonštrukcia

Dôvodom uzavretia cesty II/511 medzi Veľkými Uhercami a Skýcovom je plánovaná rekonštrukcia. “Obchádzková trasa pre motorové vozidlá do 12 ton je možná v smere na Skýcov po ceste I/64 smer Partizánske, následne po ceste II/593 smer Bošany a ceste III/1750 smer Skýcov. Obchádzková trasa pre nákladnú dopravu nad 12 ton je po ceste I/64 smer Nitra, následne po ceste I/65 smer Zlaté Moravce,” dodala Kuzmová.

“Polícia žiada vodičov, aby sa plne venovali vedeniu motorového vozidla, sledovali situáciu v cestnej premávke, dbali na zvýšenú opatrnosť a ohľaduplnosť a svoje cesty si plánovali s dostatočným časovým predstihom,” uzavrela krajská policajná hovorkyňa.