Regióny Prešov Vysoké Tatry Top

Poslankyňa Tabak opäť šokuje: Kúpanie v chránenej oblasti!

VYSOKÉ TATRY – Nedá sa len tak okúpať a schladiť, kde si zaumienite. Zistila to aj samotná poslankyňa OĽaNO Romana Tabak, ktorá posledné dni valcuje slovenský internet. Okrem toho, že si zosnulú legendu Milana Lasicu chcela uctiť zapálenou sviečkou a kyticou pri smetiaku, teraz sa zase kúpala, kde sa nemala. Aj túto fotografiu napokon stiahla zo sociálnej siete.

 

Poslankyňa Romana Tabak je známa tvár slovenského parlamentu. Táto nominantka zoskupenia OĽaNO vždy dokáže Slovákov pobaviť. Mnohí si s údivom pozreli video, na ktorom táto zákonodárkyňa položila pred hotelom Tatra v Bratislave kyticu kvetov a zapálila sviečku. Nebolo by na tom nič zvláštne, keby tak neurobila pri smetiaku. Pietne miesto, kde fanúšikovia zosnulého Milana Lasicu zapaľujú sviečky je pritom vo vnútri hotela.

Najnovšie Romana Tabak zaujala svojim statusom na sociálnej sieti, kde sa kúpe v Studenovodských vodopádoch vo Vysokých Tatrách. Keď jej fanúšikovia začali zrejme „nakladať“, že je to zakázané, status radšej stiahla. No fotografia relaxujúcej bývalej tenisky sa sociálnymi sieťami šíri ďalej. Mnohí si kladú otázku, akú pokutu by dostali oni ako bežní ľudia, keby sa kúpali v chránených oblastiach.

Romana Tabak, Studenovodské vodopády

Romana Tabak zaujala svojim statusom na sociálnej sieti, kde sa kúpe v Studenovodských vodopádoch vo Vysokých Tatrách.
ZDROJ Foto: Prezident