Regióny Bratislava Top

AKTUÁLNE FOTO Krásnu Terezku našli mŕtvu! Policajti začali TRESTNÉ STÍHANIE: Prvé slová priateľa

Ilustračná foto. Zdroj: archív zoznam.sk

BRATISLAVA – Celé Slovensko pátralo po nezvestnej Terezke, ktorá po hádke s priateľom odišla z domu a už sa nevrátila. Podľa posledných informácií, ktoré rodine uviedli svedkovia, videli 18-ročnú Teréziu pohybovať sa po Starom moste, ktorý vedie ponad Dunaj. Podľa aktuálnych informácií je telo ženy, ktoré sa našlo pri rieke, nezvestná Terézia.

 

Aktualizované 13:50 Policajti začali trestné stíhanie. “Zo strany povereného príslušníka Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave V bolo v súvislosti s dnešným nálezom tela ženského pohlavia začaté trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia,” informovali o tom muži zákona na sociálnej sieti.

Aktualizované 12:53 Krásnu Terezku, po ktorej pátralo celé Slovensko našli mŕtvu. Aktuálne fotografie z miesta nálezu tela.

Galéria
Pri Dunaji našli telo mŕtvej ženy. ZDROJ: Maarty
Pri Dunaji našli telo mŕtvej ženy. ZDROJ: Maarty
Pri Dunaji našli telo mŕtvej ženy. ZDROJ: Maarty
Pri Dunaji našli telo mŕtvej ženy. ZDROJ: Maarty
Pri Dunaji našli telo mŕtvej ženy. ZDROJ: Maarty
navigate_before
navigate_next

Aktualizované 12:00 Informáciu potvrdil aj jej priateľ na sociálnej sieti. “S poľutovaním musím oznámiť, že dnes ráno sa Terezka našla, bohužiaľ, už bez známok života. Chcel by som všetkým poďakovať za podporu a pomoc pri jej hľadaní a pri zvládaní tejto náročnej situácie. Naozaj si to s jej rodinou vážime. V najbližšej dobe asi nebudem veľmi v kontakte, čaká nás ešte veľa ťažkých chvíľ,” poznamenal na sociálnej sieti.

Dnes ráno policajti informovali o tom, že našli pri vodnom toku rieky Dunaj telo ženy. “Podľa doterajších informácií bolo vo vodnom toku rieky Dunaj v blízkosti Lužného mosta na petržalskej strane spozorované telo ženského pohlavia, bez známok života. Policajti na mieste aktuálne vykonávajú potrebné úkony. Akonáhle to situácia umožní, k prípadu poskytneme bližšie informácie,” informovali o tom muži zákona.

ZDROJ: FB/Polícia SR – Bratislavský kraj

Podľa portálu Plus jeden deň sa má jednať práve o nezvestnú 18-ročnú Teréziu M., ktorá odišla v sobotu večer po hádke s priateľom z domu. Následne mu poslala správu, že sa nachádza na Starom moste. Tam však muž našiel už len jej kabát s peňaženkou a telefónom. Odvtedy o nej nemal žiadne správy.