Regióny PR článok Top

Praktické tipy pre budúce nevesty

Zdroj: Chirtsova Natalia  / Shutterstock.com

Väčšina budúcich neviest hľadá inšpirácie na plánovanie svadby už pár dní po zásnubách. Mnohé ženy si svoju svadbu predstavovali už v mladosti a ich požiadavky sa do dnešnej doby, kedy sa zásnuby stali realitou, významne nemenili.

 

Ak vás čaká plánovanie svojej vlastnej svadby, ponúkame vám praktické tipy, ktoré ako budúce nevesty určite oceníte.

Ladenie svadobnej obrúčky k ostatným šperkom

Počas svojho dňa D budete chcieť byť dokonalá. Nevesty sú tie, ktoré budú pútať pozornosť a nemusíte sa cítiť trápne, ak budete zdieľať tento názor. Je to predsa Váš deň, kedy si so svojim milovaným snúbencom vymeníte sľuby a stanete sa manželmi.

Okrem svadobných obrúčok ale majú nevesty na sebe aj iné šperky a tie je potrebné ladiť práve k svadobným obrúčkam. Nezabúdajte na to ani vy a laďte k svadobnej obrúčke aj ostatné šperky – náušnice, náhrdelník, či náramok.

Ak budete mať zlaté svadobné obrúčky, automaticky k nim zlaďte zlaté náušnice, poprípade náhrdelník, či náramok.

Kaderníčka a vizážistka na jednom mieste

Okrem ladenia svadobných obrúčok s ostatnými šperkami je veľmi praktické riešenie pre nevesty mať kaderníčku a vizážistku na jednom mieste. Viaceré kaderníctva majú zazmluvnené aj vizážistky, poprípade sa jedná o salóny, kde pracujú nielen kaderníčky, ale aj vizážistky.

Takéto riešenie vám ušetrí podstatne veľa času počas vášho svadobného dňa. Nebudete sa musieť nikam presúvať, budete to mať na jednom mieste.

Ak to chcete mať takto, informujte sa, kde vo vašom meste by bola takáto možnosť mať kaderníčku a vizážistku na jednom mieste.

Veľmi praktické pre vás bude mať obe doma. Musíte však rátať s tým, že za takéto riešenie si viac priplatíte. Všetko je ale o pohodlí a to by ste si vo svoj svadobný deň mali dopriať.

Spoľahlivá osoba, ktorá vám pomôže počas svadobného dňa

Vo svadobný deň sa síce dolaďujú len malé detaily, vždy je ale lepšie mať niekoho, na koho sa bude môcť obrátiť obsluha v priestoroch, kde máte hostinu. Môžete poprosiť kamarátku, družičku, jednoducho niekoho, kto je spoľahlivý a na koho sa bude môcť obrátiť ktokoľvek, kto bude niečo potrebovať. Takto si vy budete môcť užívať váš deň D.