Regióny Banská Bystrica Rimavská Sobota

Preboha, čo tam ROBIL? Marián LEŽAL pri ceste a skončil pod KOLESAMI auta: Blízki sú z tejto straty zdrvení

S Mariánom zomrel za nevyjasnených okolností. Ležiaceho na zemi ho zachytilo auto. S nebohým sa rozlúčili jeho kamaráti. Zdroj: FB dhz RB, FB/Polícia SR-Banskobystrický kraj

RIMAVSKÉ BREZOVO –  Tragédia, akú nik nečakal. Vodička zachytila muža, ktorý ležal na ceste. Ten zraneniam na mieste podľahol. Podľa našich informácií, pri nehode zahynul dobrovoľný hasič Marián. Jeho blízki sa z tejto straty nevedia spamätať. Posielajú mu odkaz do neba.

 

Tragická nehoda sa stala v nedeľu krátko pred 17.00 hodinou. Vodička, ktorá jazdila s vozidlom v smere od Hnúšte na Rimavskú Sobotu, nešťastne zachytila na ceste ležiaceho chodca. Vodička bola po nehode podrobená dychovej skúške na alkohol, ktorá bola negatívna. U nebohého chodca bude prípadná prítomnosť alkoholu zisťovaná pri súdnej pitve.
Miesto, na ktorom Marián prišiel o život. Zdroj: FB/Polícia SR-Banskobystrický kraj

Policajti v tejto veci začali trestné stíhanie. “V súvislosti s dopravnou nehodou bolo začaté trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Vyšetrovanie prevzal odbor kriminálnej polície v Rimavskej Sobote. Do vyšetrovania boli pribratí znalci z odboru súdneho lekárstva a taktiež znalci z odboru cestnej dopravy,” poznamenali sa sociálnej sieti.

Podľa našich informácií, pri tragickej nehode zomrel dobrovoľný hasič Marián, ktorého jeho blízki milovali.