Regióny Banská Bystrica Lučenec

Pri dopravnej nehode pri Lučenci sa ťažko zranili traja ľudia

Ilustračné foto. Zdroj: Facebook/Polícia SR - Banskobystrický kraj

LUČENEC – Pri dopravnej nehode pri Lučenci sa v sobotu ráno ťažko zranili traja ľudia. Na sociálnej sieti o tom informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Banskej Bystrici.

 

Ako ďalej uvádza, nehoda sa stala o 2.50 h ráno na ceste pri obci Vidiná smerom na Lučenec. Dodáva, že 25-ročný vodič osobného auta z doteraz nezistených príčin narazil do zvodidiel, prešiel do protismeru a zišiel do priekopy, kde sa auto viackrát prevrátilo. “Vodič a dvaja spolujazdci sa pri nehode ťažko zranili, ďalšia spolujazdkyňa je zranená ľahko,” spresnila polícia.

Zdroj: Facebook/Polícia SR – Banskobystrický kraj

Operačné stredisko Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Banskej Bystrici priblížilo, že prevrátené auto bolo po nehode mimo cesty. “Všetci účastníci dopravnej nehody boli v čase príchodu príslušníkov HaZZ mimo neho,” podotklo. Do príchodu posádky Záchrannej zdravotnej služby poskytli záchranári ľuďom pomoc. Na mieste boli štyria príslušníci HaZZ s jedným kusom techniky. Polícia začala trestné stíhanie pre ublíženie na zdraví a nehoda je v štádiu vyšetrovania.