Krimi Regióny Bratislava Trnava Trenčín Nitra Žilina Banská Bystrica Prešov Košice Top

Slovenka zažila HRÔZU vo vlaku! Úchylák ju fotil a pritom ONANOVAL, natočila to na VIDEO: Prečo jej nikto nepomohol?

Ilustračná foto. Zdroj: TASR/Pavel Neubauer

SLOVENSKO – Žena vo vlaku zažila v stredu (17. 4.) nanajvýš nepríjemnú situáciu. Muž vzdychal, pozeral sa na ňu a onanoval. Nikto z prísediacich však neprišiel na pomoc len sledovali, čo sa deje. Mladá žena si všetko natočila na kameru.

Žena si najskôr myslela, že mužovi vo vlaku je nevoľno, keďže vzdychal a nepríjemne zazeral. Keď sa však pozrela jeho smerom, zistila, že je to úplne inak. “Uvedomila som si, že to nie je nevoľno, ale že si ma fotí, ukazuje mi srdiečka a šmátra sa v rozkroku,“ napísala žena do príbehu, ktorý zdieľala na sociálnej sieti a na ktorý upozornila vo svojom profile novinárka Zuzana Kovačič Hanzelová.

Aj keď mala strach, vytiahla na muža kameru

Žena preto neváhala a aj keď mala strach, natočila si celú situáciu na video. Donútila ho, aby fotografie vymazal. „Mala som brutálny strach a strašne by mi pomohlo, ak by sa nejaký spolucestujúci postavil,“ napísala. To sa však nestalo.

Po zverejnení videa sa na sociálnej sieti ozvali aj ďalšie obete, ktoré muža spoznali. „Tento týpek je z Košíc a úchyláči tam už dávno, aj v električke na mojej sestre a mne,“ napísala jedna z nich. Žena apelovala aj na verejnosť: „Dávajte si na seba pozor, a ak vás stretne nejaká podobná situácia, nebuďte ticho.”