Regióny Bratislava Top

SMRŤ Terezky zasiahla celé Slovensko: Prečo to SPRAVILA? Bolestivé ODKAZY blízkych a známej moderátorky

ZDROJ: FB/Polícia SR - Bratislavský kraj

BRATISLAVA – Niekoľko dní bolo celé Slovensko na nohách. Mnohí pátrali po zmiznutej Terezke, ktorá ušla z domu po hádke s priateľom. Všetci dúfali, že emócie sa utrasú a 18-ročné dievča sa vráti domov, živé a zdravé. O to viac ľudí zasiahol včerajší nález prekrásnej Terezky vo vodách Dunaja. Blízki sú zdrvení, nedokážu pochopiť, čo ju viedlo k tak desivému činu.

 

V sobotu večer (28.1.2023) bola Tereza u svojho priateľa v Bratislave. Mladé dievča sa s priateľom pohádalo a po vyostrenej výmene názorov odišlo z domu. Jej partner sa s ňou okamžite pokúsil spojiť. Volal jej, písal, avšak, bez úspechu. Po polhodine mu poslala správu, ktorej obsah bol viac ako znepokojivý. “Napísala mi, že sa nachádza na Starom moste,” poznamenal pre zregionu.sk jej partner.

Okamžite sa vybral na miesto kde Tereza mala byť. Po dievčati však nebolo ani stopy. Na moste našiel len jej kabát s telefónom a peňaženkou. To, že sa malo dievča nachádzať na moste potvrdili aj viacerí svedkovia, ktorí ju tam počuli plakať. O pár dní ju, žiaľ, našli mŕtvu na brehu Dunaja. O tragickom náleze informovala polícia včera krátko pred obedom. “Podľa doterajších informácií bolo vo vodnom toku rieky Dunaj v blízkosti Lužného mosta na petržalskej strane spozorované telo ženského pohlavia, bez známok života. Policajti na mieste aktuálne vykonávajú potrebné úkony. Akonáhle to situácia umožní, k prípadu poskytneme bližšie informácie,” poznamenali o tom muži zákona.

ZDROJ: FB/Polícia SR – Bratislavský kraj

To, že malo ísť o telo Terezky potvrdil aj jej priateľ, ktorý na sociálnej sieti s obrovským žiaľom napísal. “S poľutovaním musím oznámiť, že dnes ráno sa Terezka našla, bohužiaľ, už bez známok života. Chcel by som všetkým poďakovať za podporu a pomoc pri jej hľadaní a pri zvládaní tejto náročnej situácie. Naozaj si to s jej rodinou vážime. V najbližšej dobe asi nebudem veľmi v kontakte, čaká nás ešte veľa ťažkých chvíľ.” Za krásnou Terezkou smútia aj ďalší.