Regióny Banská Bystrica Domáce Top

Smrť v aute! Zomrela mladá MAMIČKA, čakala druhé dieťa: MRAZIVÉ DETAILY tragédie

Nehoda si vyžiadala život 18-ročnej spolujazdkyne. ZDROJ: FB/Polícia Banskobystrický kraj
Nehoda si vyžiadala život 18-ročnej spolujazdkyne. ZDROJ: FB/Polícia Banskobystrický kraj

REVÚCA – Tragická nehoda mladého páru. V aute, ktoré skončilo na streche, vyhasol život len 18-ročnej spolujazdkyne. Nikdy sa už domov nevráti k svojmu malému synčekovi. O to viac je to bolestivé, že za volantom sedel otec dieťaťa, s ktorým čakala druhé bábätko. Čo sa udialo na nebezpečnom úseku?

K nehode došlo v sobotu (25. marca) na ceste medzi obcami Rákoš a Rákošská Baňa, v okrese Revúca. Peugeot 206, ktorý viedol 19-ročný vodič, zrejme zišiel z cesty, narazil do svahu a následne sa prevrátil na strechu. Osemnásťročná spolujazdkyňa pri nehoda utrpela zranenia, ktorým na miesta podľahla. Šoféra previezli záchranári do nemocnice.

Auto skončilo prevrátené na streche. ZDROJ: FB/Polícia Banskobystrický kraj

Podľa miestnych sa nehoda stala na nebezpečnom úseku. Upozorňujú, že je to tam samá zákruta, navyše, vozovka je v zlom stave. „Kto išiel niekedy tou cestou, tak vie, že aj skúsený vodič tam má niekedy problém, a to ani nemusí ísť rýchlo,“ priblížila Veronika. Práve skúsenosti vodičovi zrejme chýbali, vodičák totiž vlastnil len veľmi krátko. Ako uviedla polícia, „držiteľom vodičského oprávnenia je iba od začiatku februára tohto roka.“

Vyjadrenie blízkych nájdete na druhej strane.