Bratislava Prievidza

SMUTNÁ SPRÁVA Zomrel futbalový HLÁSATEĽ a tréner: Za jedinečným mužom smútia mnohí

sviečka, úmrtie, smrť
Ilustračná foto. ZDROJ: zoznam.sk

ZEMIASKE KOSTOĽANY – Smrť opäť trpko zasiahla slovenskú futbalovú scénu. Vo veku nedožitých 69 rokov ju totiž navždy opustil Bronislav Bajgar, ktorý svoj život zasvätil nielen futbalu, ale aj práci pre obec samotnú, pretože bol niekoľko rokov poslancom v jej obecnom zastupiteľstve. Smúti za ním jeho rodina, priatelia, ale aj celá Kostolianska futbalová obec.

 

V nedeľu 14. mája 2023 sa na večnosť navždy pobral Bronislav Bajgar. Svoje blízke okolie opustil vo veku nedožitých 69 rokov. Ako o ňom napísali jeho futbaloví kolegovia, mal veľmi priateľskú a ochotnú povahu. Ľuďom v núdzi vždy podal pomocnú ruku.

V jeho živote okre rodiny a priateľov, mal dôležité miesto aj šport. Dlhé roky sa venoval futbalu. Spočiatku bol znamenitým hlásateľom, neskôr funkcionárom a potom dokonca aj trénerom mladých nádejných športovcov. Určité obdobie zastával aj funkciu poslanca v obecnom zastupiteľstve obce Zemianke Kostoľany a bol aj členom finančnej komisie.

Posledné milé slová na rozlúčku mu zanechala Andrea: “Sú dni keď sa smejeme, a potom sú tu dni, keď plačeme, ale i dni keď spomíname. Spomínam s úctou a rešpektom. Spomienky žijú v nás naveky.”