Regióny Bratislava Top

ROZZÚRENÁ ŽENA na videu: Naložila policajtovi, kričí aby ju ZASTRELIL!

rozzúrená žena na videu

BRATISLAVA – Stredajšie protesty v centre hlavného mesta otriasli Slovenskom. Demonštrácie sa konali aj na druhom konci krajiny v Košiciach, tie však mali oveľa pokojnejší priebeh. V Bratislave musel zasahovať antikonfliktný tím, demonštranti na dlhé hodiny odstavili premávku. Policajti na rozhnevaný dav dokonca použili slzotvorný plyn. Celé zhromaždenie sprevádzali nadávky, agresia a násilie. Odporcovia opatrení a súčasnej vlády si v mnohých prípadoch vybíjali svoj hnev práve na strážcoch zákona o čom svedčí aj zarážajúce video. 

 

Antivaxerov neodradil ani Deň ústavy Slovenskej republiky, práve naopak, do ulíc vyrazili s ešte väčším odhodlaním. V Bratislave protestujúci niekoľko hodín blokovali hlavné pruhy. Došlo aj k potýčkam medzi občanmi a políciou. Pri jednej z nich museli muži zákona v sebaobrane zakročiť a použiť pelendreky či slzotvorný plyn.

Každý má právo vyjadriť svoj názor, ale rozzúrení dav často pokladá strážcov zákona za svojich najväčších nepriateľov a oponentov. Pričom policajti len dohliadajú na poriadok, ktorý ľudia na týchto “zhromaždeniach” často porušujú. Niektorí z účastníkov dehonestujú policajnú prácu a čo je horšie slovne ich atakujú alebo dokonca fyzicky napádajú. Dôkazom takéhoto konania zo strany demonštrantov je aj nasledujúce video, ktoré pár dní po protestoch zverejnili do známej facebookovej skupiny proti očkovaniu jej členovia. Je len zlomkom toho akým móresom musia muži zákona čeliť zo strany ľudí.

Žena vykrikovala na policajtov

„Stojí vám to zato?“ štartuje staršia pani so svojim útočným prejavom na adresu policajtov na začiatku videa. „Vy nesexujete? Čo neplodíte deti?“ pokračuje nazlostená žena. „Vaše deti budú raz plodiť naše vnúčence! My bojujeme, aby ich nepichali!“ Kričí na pokojne stojacich ťažkoodencov. „Aby ich nepichali tým svinstvom, aby nenosili rúška, chápete to?! Znehodnucuje všetky prostriedky na boj s koronavírusom rozhorčená antivaxerka. „Ja som matka a som babka! Mne je to jedno streľte ma!” Provokuje ďalej mužov a ženy zákona. “Chcete ma zabiť?! Viete čo, ja si do seba nikdy vakcínu pichnúť nedám! Môžete mi priložiť, ja sa ešte takto ku vám pridám!” Pristupuje provokačne k tesnej blízkosti tváre jedného z policajtov odporkyňa opatrení. „Čo mladý pán strelíte mi? Ja som pripravená!“ Útočí ďalej slovne na policajtov a pristupuje tesne k tvári jedného z policajtov. Z pozadia sa ozývajú povzbudivé výkriky ďalších protestujúcich. „Nestoja za to!“ Ženu to burcuje k ďalším slovným atakom. „Nemáme kúska úcty. Hanbite sa!“ uráža ďalej nereagujúcich ťažkoodencov. Tí hystericky kričiacej žene nedávajú žiadnu odpoveď. Iba v tichosti stoja vedľa seba. A čo sa stane na záver? Pustite si šokujúce video!

Zdroj: fb Nezaočkovaní ľudia sem

Pod príspevkov sa okamžite spustila vlna obdivu a chvály na adresu staršej ženy. “Klobúk dole pred páni tá im dala, policajti sú buď až tak sprostí alebo im to je jedno, však na rade budú aj ich rodiny a deti,” komentuje jeden z členov. Ďalší mu neostáva nič dlžný “Je mi smutno. Tá babka má pravdu a telce ozbrojené proti nej . Toto musí skončiť!” V skupine sa však nájdu aj oponenti. “Keby pani v detstve nebola povinne zaočkovaná proti všetkým chorobám, ako aj my ostatný, tak by tu vôbec nemusela byť a ani jej deti, keďže úmrtnosť deti pred povinným očkovaním bola obrovská, aj moja babka pochádzala zo 7 deti a prežili len 4. Pred povinným očkovaním to bolo bežné číslo,” argumentuje. Mnohí z nich sa napriek nesúhlasu s očkovaním nestotožňujú so správaním seniorky na videu. “Pani vykrikuje, že je matka a babka, tak by mala mať aj trochu sudnosti a nerobiť si hanbu,” myslí si jedna z komentujúcich.