Regióny Bratislava Top

ŠOKUJÚCI ZÁŤAH v bratislavskom BARE! NEUVERÍTE koľko mladistvých bolo DOSLOVA OŽRATÝCH

BRATISLAVA – Jeden záťah, jeden bar! Ale až deväť ešte stále iba detí bolo ak nie úplne ožratých, tak minimálne opitých. Žiadneho rodiča to rozhodne nepoteší, ak si má prísť v noci po opité dieťa. Navyše však hrozí aj pokuta a dokonca aj zastavenie prídavkov na dieťa na tri mesiace!
Mestská polícia spolu s hliadkou Pohotovostnej motorizovanej jednotky bratislavskej krajskej polície vykonala záťah na opitých tínedžerov. Stačilo vojsť do jediného baru v bratislavskom Starom Meste a nepríjemnosti boli na svete! Z jediného baru vyviedli až deväť opitých detí, po ktoré si museli prísť rodičia. “Nie je to príjemný pocit, keď si rodičia musia prísť po opité dieťa. Mestská polícia Bratislava sa počas piatkového večera zamerala aj na kontrolu konzumácie alkoholu mladistvými,” uviedol vedúci oddelenia komunikácie Peter Borko. Podľa jeho slov, jedno z detí, ktoré v bare nemali ani čo hľadať, malo až 1,8 promile alkoholu v krvi!
Výsledky “fúkania” detí v bare okolo polnoci.
Zdroj: fb/mp

Deti odľahčia peňaženku rodičov!

Príslušníci Útvaru Zásahovej jednotky a kynológie spolu s členmi Pohotovostnej motorizovanej jednotky z bratislavskej krajskej polície odhalili viac detí, ako by si ktokoľvek prial. “Polícia priestupok oznámi na príslušné miestne úrady, ktoré rodičom môžu udeliť pokutu. O uložení pokuty alebo pokarhania informuje obec aj príslušný úrad práce, sociálnych vecí a rodiny, ktorý následne zastaví prídavok na dieťa po dobu troch mesiacov,” varuje a zároveň vyzýva rodičov, aby so svojimi deťmi komunikovali o následkoch konzumácie alkoholu. “Nielen preto, aby ste sa vyvarovali nepríjemnostiam, ale najmä pre ich fyzické a psychické zdravie,” uzavrel.