Regióny Žilina Tvrdošín

Tragédia: Čelnú zrážku neprežil 33-ročný muž

TVRDOŠÍN – Dopravná nehoda s tragickým následkom sa udiala včera vo večerných hodinách na ceste prvej triedy č. 59 medzi obcami Krivá a Podbiel k dopravnej nehode.

Na základe doteraz vykonaného vyšetrovania bolo zistené, že 20 ročný vodič viedol osobné motorové vozidlo Mercedes v smere od obce Podbiel na obec Krivá. Následne z doposiaľ presne nezistených príčin prešiel s vozidlom do protismeru, kde došlo k zrážke s protiidúcim osobným motorovým vozidlom Peugeot, ktoré viedol v smere od obce Krivá 33 ročný vodič. Pri dopravnej nehode utrpel 33 ročný vodič zranenia, ktorým, žiaľ, na mieste podľahol.

Šofér Mercedesu z neznámych dôvodov prešiel do protismeru a narazil do protiidúceho Peugeota. Zdroj: Polícia/Žilinský kraj

20 ročný vodič a traja spolujazdci boli po dopravnej nehode prevezení na ošetrenie. Alkohol u 20 ročného vodiča vykonanou dychovou skúškou zistený nebol. U nebohého muža bude vykonaná pitva. Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania. Policajti počas dokumentovania a odstraňovania následkov dopravnej nehody cestnú premávku riadili a usmerňovali striedavo do voľného jazdného pruhu.