Vražda SYNA a samovražda MATKY: Poslankyňa svedkom desivých okolností! Videla som ich BEZVLÁDNE telá

BRATISLAVA – Poslankyňa OĽaNO Mária Šofranko bola na dovolenke v známom horskom stredisku v Peci pod Sněžkou v rovnakom čase, ako sa tam odohrala nešťastná tragédia. Po niekoľko dňovom pátraní našli v lese mŕtvu ženu, aj jej trojročného syna. Chlapčeka mala podľa znalca zabiť jeho matka, ktorá následne spáchala samovraždu. Šofranko opísala desivú atmosféru v stredisku v čase, keď po dvoch nebohých pátrali, a keď zazrela ich bezvládne telá.

 

Štyridsaťročnú Annu a jej trojročného syna Adama videli naposledy v Peci pod Sněžkou 27.decembra minulého roka. Ich zmiznutie nahlásil Annin partner. „Musím sa priznať, keď som sa dozvedela, že ide aj o trojročného chlapčeka, prepadol ma obrovský strach. V Peci pod Sněžkou som totiž bola v tom čase aj so svojimi vnukmi a jeden z nich má práve tri roky,“ uviedla na sociálnej sieti Mária Šofranko. Poslankyňa opísala atmosféru, ktorá sa niesla strediskom v čase, keď sa vedelo o ich zmiznutí.

„Vo vzduchu, v celom meste, sa niesol smútok, strach, bolesť, beznádej, nemohúcnosť. Vnímali ste pohľady bežných ľudí, ako si každý každého premeriaval – hľadal mamu, hľadal trojročného chlapca. Ja som svojho vnuka pri prechádzkach pevne držala za ruku, bála som sa čo i len pohnúť od neho. Bol to zvláštny pocit,“ napísala. Večer pred ich vypátraním sa modlila, aby ich našli, hoci jej už bolo jasné, že to nemohli zvládnuť – „tak dlho a v takej zime.“

O smutnej dovolenke sa zverila Mária Šofranko na sociálnej sieti. Zdroj: MŠ

Po troch dňoch pátrania matku s dieťaťom našli mŕtvych v lese. „Žiaľ, na ďalší deň som osobne videla, ako nebohé telá ukladali do auta. Zostala som paralyzovaná, vtedy nie ste schopný premýšľať ani rozprávať. Len stojíte a neveríte, čoho všetkého je človek schopný,“ napísala Šofranko.

Zdroj: FB-MŠ

Viac o téme: Mária Šofranko, Pec pod Snežkou, poslankyňa, tragédia

Súvisiace články