Krimi Regióny Bratislava Trnava Trenčín Nitra Žilina Banská Bystrica Prešov Košice Top

TRAGICKÁ SMRŤ otca a dcéry! Fitneska DAJANA záhadne zomrela vo VANI, Mário sa UTOPIL pri tom, čo miloval: Mrazivé DETAILY nešťastia 

Zdroj: Facebook, Unsplash (ilustračné)

SLOVENSKO – Najtragickejšie príbehy píše sám život. Otec trénerky a fitnesky Dajany Dulovcovej (†28), ktorá vlani záhadne zomrela vo vani, pred pár dňami navždy opustil tento svet. O život mal prísť pri svojom milovanom rybolove.

 

Slovensko v auguste minulého roku zaskočili dve úmrtia mladých tréneriek. Len pár dní po tom, čo známa trénerka Diana Hô Chí (†39) zahynula pri potápaní, prišla ďalšia smutná správa. Nečakane zomrela aj fitneska Dajana Dulovcová (†28). Svoj život zasvätila pohybu, fitnes a pomoci iným dostať svoje telo do formy. Ako priblížila jej matka, po tom, čo sa jej dva dni nemohla dovolať, zašla ju pozrieť do bytu v Prievidzi. Tam ju čakal šok. Jej dcéra Dajana nehybne ležala vo vani.

Veľká charizma a vášeň rybolov

O pol roka neskôr osud nadelil rodine ďalšiu neopísateľnú ranu. Pred pár dňami zomrel jej otec Mário. Všetci ho poznali ako charizmatického chlapa, ktorý sa venoval aj výrobe hudobných nástrojov a výrobkov z dreva a prírodných materiálov.

Jeho ďalšou vášňou bolo rybárčenie. A práve to sa mu malo stať osudným. “Vyzerá to, že sa nešťastne utopil pri svojom milovanom rybolove,” uviedli z komunity Djembe Picnic, ktorá sa venuje bubnovaniu, workshopom a tancu. Podľa oficiálne nepotvrdených informácií ho strhla vlna, keď rybárčil vo vodách oceánu.

Zdroj: FB/M.D.

Práve Mário sa aktívne podieľal na začiatkoch Djembe Picnicu. “Ďakujeme ti za každú chvíľu a že boli riadne veselé. Ďakujeme za úžasne zážitky, na ktoré nikdy nezabudneme,” poslali mu odkaz na druhý svet.

Zdroj: FB/Djembe Picnic