Regióny Trenčín Nové Mesto nad Váhom Top

Veľká TRAGÉDIA: FOTO Auto ostalo TOTÁLNE zdemolované! Mladá žena nemala šancu prežiť

Šmykľavá cesta sa stala osudnou pre mladú ženú. Zdroj: Polícia SR/Trenčiansky kraj

TRENČÍN –  Tento týždeň ešte neskončil a v Trenčianskom kraji sa stala už druhá tragická dopravná nehoda. V utorok sme informovali o smrteľnej nehode medzi obcou Ladce a Košeca, včera žiaľ došlo k ďalšej tragickej nehode v okrese Nové Mesto nad Váhom, pri ktorej prišla o život mladá žena.

 

Včera vo večerných hodinách došlo na ceste ll/504 pri Novom Meste nad Váhom k zrážke dvoch vozidiel. Podľa doterajších zistení, vodička motorového vozidla Alfa Romeo jazdiaca v smere od obce Čachtice v miernej a tiahlej zákrute dostala na mokrom povrchu vozovky šmyk, následkom čoho prešla do protismeru. Tu došlo k zrážke s oproti idúcim vozidlom Suzuki Vitara, ktoré riadil 23-ročný vodič.

Šmykľavá cesta sa stala osudnou pre mladú ženu. Zdroj: Polícia SR/Trenčiansky kraj

Pri dopravnej nehode 25 ročná vodička utrpela mnohopotečné zranenia, ktorým na mieste podľahla. Zranenia utrpela aj trojčlenná osádka vozidla Suzuki Vitara. Dychová skúška vodiča Suziki Vitara bola negatívna.

Šmykľavá cesta sa stala osudnou pre mladú ženu. Zdroj: Polícia SR/Trenčiansky kraj

Polícia v Novom Meste nad Váhom začala trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenie v súbehu s prečinom ublíženia na zdraví. Do vyšetrovania bol pribratý znalec z odboru cestná doprava. Bližšie okolnosti s príčiny nehody budú predmetom vyšetrovania.