VIDEO Vážna nehoda dvoch vozidiel pri Senci. Zasahoval aj vrtuľník

BRATISLAVA – Hasiči zasahovali pri dopravnej nehode dvoch áut, ktorá sa stala v nedeľu popoludní v úseku v smere zo Senca do obce Reca v Seneckom okrese. Vozidlá skončili mimo cesty a jedno sa prevrátilo nabok. Cesta bola momentálne neprejazdná, zasahoval aj vrtuľník. Informovali o tom z Operačného strediska Hasičského a záchranného zboru v Bratislave.

 

Aktualizované

Mohlo by vás zaujímať:
Reklama

„Hasiči momentálne poskytujú viacerým zraneným osobám prvú pomoc spolu s dvomi prítomnými posádkami Záchrannej zdravotnej služby. Na mieste zasahuje aj vrtuľník Leteckej záchrannej zdravotnej služby,“ uviedlo popoludní operačné stredisko.

Bratislavskí policajti uviedli, že podľa doterajších informácií z doposiaľ presne nezistených príčin došlo v uvedenom úseku k zrážke vozidiel zn. Peugeot a Suzuki. „Zrážkou utrpeli celkovo štyri osoby vo vozidle Peugeot zranenia, dychová skúška u vodiča vozidla Peugeot skončila s pozitívnym výsledkom. Cesta bola plne sprejazdnená krátko pred 16.00 h,“ doplnili.

https://www.facebook.com/KRPZBA/posts/1223206238101904

Viac o téme: aktualizované, dopravná nehoda, hasiči, neprejazdná cesta, Senec, vrtuľník

Komentáre k článku

Momentálne nie je pridaný žiadny komentár
Pridajte komentár

Súvisiace články