Regióny Bratislava Top

VÁŽNA NEHODA: 15-ročné dievča zrazila električka! Doprava kolabuje

BRATISLAVA – Doprava kolabuje! Vážna dopravná nehoda si vyžiada zdržanie na hlavnom ťahu. Električka zrazila iba 15-ročné dievča.

Na Račianskej ulici v pondelok ráno električka zrazila 15-ročnú chodkyňu. “Môžem potvrdiť zrážku električky a 15-ročnej chodkyne, ku ktorej došlo dnes krátko pred 08.00 h,” priblížil hovorca bratislavskej krajskej polície Michal Szeiff. Dodal, že chodkyňu previezli na ošetrenie do jednej z nemocníc. Presné príčiny a okolnosti sú predmetom vyšetrovania. Na mieste treba počítať so zdržaním asi pol hodinu. Informuje o tom Zelená vlna RTVS.

Vodiči si v hlavnom meste počkajú na viacerých úsekoch. Zhruba 20-minútová kolóna je nahlásená na Slovnaftskej, Vajnorskej a Rožňavskej ulici v smere do centra. Asi 15 minút si vodiči počkajú smerom do centra na kruhovom objazde vo Vrakuni.

Kolóny sa tvoria aj pri vstupe do hlavného mesta, a to na diaľnici D1 smerom zo Senca. Vodiči sa tu zdržia približne 20 minút, kolóna pokračuje až po Prístavný most. Zelená vlna RTVS upozorňuje aj na uzáveru v hlavnom meste. V dôsledku opravy vozovky je uzatvorená časť ulice Prokopa Veľkého, pri križovatke s Havlíčkovou, Laučekovou, Hlbokou a Nekrasovovou. Obchádzky vedú po okolitých uliciach.